Nie od dziś wiadomo, że klan Kardashian-Jenner nie ma sobie równych, jeśli chodzi o organizowanie hucznych imprez. Weźmy chociażby baby shower, jaki wyprawiła Kim Kardashian z okazji narodzin Chicago. Dom w Los Angeles zamienił się w ogród, pełen drzew wiśni! Dekoracje wyglądały magicznie, nie zabrakło również sławnych gości, m.in. Chrissy Teigen czy Miroslavy Dumy. Ale to, co miało miejsce w miniony weekend, bije na głowę wszystkie przyjęcia. Travis Scott, chłopak Kylie Jenner i ojciec jej dziecka, Stormi Webster, świętował swoje urodziny, które tak naprawdę wypadają dzisiaj, tj. 30 kwietnia! Raper chyba nie mógł wymarzyć sobie bardziej szalonej imprezy, o którą zadbała oczywiście jego dziewczyna.

Kylie Jenner ma rozmach, o czym też nie dowiedzieliśmy się dzisiaj, ale czegoś takiego chyba nikt się nie spodziewał. 20-latka wynajęła cały park rozrywki Six Flags, aby uczcić 26 urodziny Travisa i świętować piękny wiek swojego chłopaka. Na InstaStory Kylie i gości pojawiła się oczywiście obszerna relacja z tej szalonej nocy. Dowiedzieliśmy się m.in., że to był pierwszy raz, kiedy raper jeździł na rollercoasterze, więc on i jego znajomi zaliczyli wszystkie po kolei. Na imprezie nie zabrakło sióstr Kylie, Kendall i Kourtney, które sądząc po ich Instagramach, również bawiły się świetnie. To jednak nie był koniec atrakcji, jakie zaplanowała celebrytka. Na urodzinach nie mogło zabraknąć tortu, a ten dla Travisa był on naprawdę oryginalny i nawiązywał do tematu przewodniego, jakim był park rozrywki. Raper zdmuchiwał świeczki na ogromnym cieście, na którym pojawiły się figurki Travisa, Kylie i... małej Stormi na rollercoasterze! Zobaczcie zdjęcia poniżej.

Kylie Jenner zorganizowała sekretne baby shower dzień po Kim Kardashian >>>

Kylie, wyprawiając huczne przyjęcie dla Travisa Scotta, po raz kolejny udowodniła, że w organizowaniu imprez nie ma sobie równych!