„Narzeczona Frankensteina” to horror z 1935 roku będący kontynuacją filmu „Frankenstein” (1931). I do tej właśnie produkcji i tytułowej postaci postanowiła w tym roku nawiązać Kylie Jenner, założycielka Kylie Cosmetics, mama dwójki dzieci.

Jednak Kylie nie byłaby sobą, gdyby także w Halloween nie postawiła na charakterystyczną dla siebie zmysłowość, którą doskonale połączyła z odrobiną upiorności. Do tego sesję zdjęciową w stylizacjach na Halloween 2022 zrobiła w odpowiedniej, pasującej do czasów powieści i filmu o Frankensteinie stylistyce vintage.

Kylie Jenner jako narzeczona Frankensteina

Wysoko uniesione natapirowane ciemne włosy z jasnymi pasmami (jak u bohaterki filmu granej przez Elsę Lanchester, który stał się inspiracja dla Kylie), szramy, blizny, paznokcie-szpony, usta podkreślone ciemną pomadką, mocne brwi... Ale przede wszystkim te stylizacje! Także oczywiście w klimacie, ale jednak podkreślające figurę czy odsłaniające nagie ciało.

kyliejenner / instagram.com

Poniżej możecie zobaczyć kadry z filmu z 1935 roku. Wygląda na to, że Kylie udało się wiernie odtworzyć zarówno kostiumy, jak i włosy czy makijaż narzeczonej monstrum.

fot. Getty Images

fot. Getty Images

Zobacz także:

Kylie swoją stylizacją pochwaliła się oczywiście na Instagramie, gdzie natychmiast posypały się komentarze pełne zachwytu. Także siostry celebrytki i jej mama Kris nie kryły tego, że są pod wrażeniem haloweenowego kostiumu jednej z nich. KYLOWEEN – jak brzmiał jeden z komentarzy.

Przy okazji warto przypomnieć, że Kylie zawsze dopracowuje swoje stroje na Halloween do perfekcji, choć w ostatnich latach stawiała raczej na to, by były jak najwierniej odtworzone, nawiązujące do kultowych postaci z popkultury, a niekoniecznie upiorne.

kyliejenner / instagram.com