Doniesienia, że Kylie Jenner i Travis Scottrozstali się, pojawiają się regularnie w zasadzie od momentu, kiedy w ogóle wyszło na jaw, że są parą. Plotki nasiliły się, kiedy Kylie i Jacques Webster, bo tak brzmi prawdzie nazwisko rapera, zostali rodzicami małej Stormi Webster 1lutego 2018 roku. Każda publikacja Jennerki z córką była pretekstem do tego, by doszukiwać się kryzysu w związku pary oraz zarzucić artyście, nie nie angażuje się w swoje ojcowskie obowiązki. Ostatnio na Instagramie Kylie faktycznie pojawiały się głównie jej zdjęcia z córeczką, a ostatnia fotka z Travisem Scottem pochodzi z 11 sierpnia. Główna zainteresowana najwyraźniej wyczuła, że jej fani chcą utwierdzić się w przekonaniu, że w życiu uczuciowym ich idolki wszystko jest w porządku.  Dlatego wczoraj na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie, a nawet kilka zdjęć szczęśliwej trójki. 

Kylie Jenner, Travis Scott i Stormi Webster razem na polu dyniowym! 

Kylie i Travis postanowili zabrać małą Stormi na farmę. Skąd taki pomysł? Zapewne miał on związek ze zbliżającym się Halloween, które u wielu osób wywołuje potrzebę wybrania się na pole dyniowe. Na miejscu, a dokładnie w Underwood Family Farms w Moorpark w Kalifornii, mała Stormi miała okazję nie tylko wylądować wśród całej masy dyń, ale również wspólnie z mamą nakarmić małe kozy. Na zdjęciach, jakie możemy obejrzeć na Instagramie Kylie Jenner, uchwycono też wspólne chwile rapera ze swoja pociechą. I teraz wszyscy ci, którzy martwili się, że Travis Scott zaniedbuje 8-miesięczną aktualnie Stormi, mogą odetchnąć z ulgą. Jacques Webster wcale nie wymiguje się od opieki nad córeczka i jak widać, każdą wolną chwilę chętnie spędza z córeczką. 

True Thompson, Stormi Webster, Dream Kardashian, Chicago i Saint West na jednym zdjęciu. To najsłodsze, co dziś zobaczycie! >>>

Czy Travis Scott jest ojcem Stormi? 

Kylie Jenner i Travis Scott zaczęli spotykać się w kwietniu 2017 roku. Ona miała wcześniej na koncie jeden poważny związek z innym raperem,Tygą. Jennerka związana była z nim od 2014 do 2017 roku. Co ciekawe, kiedy okazało się, że Kylie Jenner spodziewa się dziecka, od razu pojawiły się wątpliwości, czy aby na pewno jego ojcem jest Travis Scott, a nie Tyga. Podejrzenia miał też sam muzyk, który wrzucił nawet Snapa, pisząc w nim, że Kylie jest w nim w ciąży. Wpis został jednak bardzo szybko usunięty, ale temat równie szybko podłapały plotkarskie media, które zaczęły rozpisywać się na ten temat. Na przykład o tym, że Tyga ma zażądać testów na ojcostwo, by udowodnić, że to to on jest ojcem dziecka. Wątek ten nie miał jednak swojej kontynuacji, także z tego powodu, że niektórzy zaczęli podejrzewać, że ojcem jest jeszcze ktoś inny. A mianowicie ochroniarz Kylie Jenner, a także model, którego na Instagramie obserwuje ponad 700 tysięcy osób, Tim Chung, Znaleźli się oczywiście tacy, którzy od razu po narodzinach Stormi dopatrzyli się ogromnego podobieństwa dziewczynki i Chunga. Kiedy cała ta burza nieco się uspokoiła, wszyscy chyba pogodzili się z faktem, że to Travis Scott jest ojcem dziewczynki. Stormi otrzymała tez jego nazwisko. A czy w tym przypadku można mówić o tym, że mała odziedziczyła urodę po tatusiu? To już pozostawiamy Wam do oceny. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner) Paź 24, 2018 o 10:43 PDT