Lady Gaga z całą pewnością przejdzie do historii. Wokalistka jest jedyną osobą na świecie, która w ciągu jednego roku otrzymała nagrody Grammy, BAFTA, Złoty Glob i Oscara. Lady Gaga to legenda. Patrząc na jej obecną pozycję oraz wszystkie osiągnięcia (przypomnijmy, że ma na swoim koncie aż 248 wygranych nagród muzycznych i filmowych!) trudno uwierzyć, że jeszcze kilkanaście lat temu były osoby, które nie wierzyły w jej talent. Do tego szykanowały piosenkarkę i próbowały zatrzymać w drodze na szczyt.

Lady Gaga była prześladowana w okresie studiów: Stefani Germanotta, you will never be famous

Nikogo raczej nie dziwi fakt, że osoba tak sławna, jak Lady Gaga ma hejterów. Niestety taka jest dzisiejszych czasach cena sławy. Okazuje się jednak, że wokalistka padła ofiarą hejtu jeszcze zanim stała się naprawdę popularna. Kiedy Stefani Germanotta (tak brzmi prawdziwe nazwisko Lady Gagi) studiowała na uniwersytecie w Nowym Jorku , jej „znajomi” z college’u postanowili założyć grupę na Facebooku o wymownej nazwie Stefani Germanotta, you will never be famous. Członkowie tej mini społeczności (grupka liczyła jedynie dwanaście osób) regularnie publikowali przepełnione nienawiścią posty, często także wyzwiska, które oczerniały aspirującą piosenkarkę (nazywano ją między innymi atencyjną dzi**ą). Wszystkie te nieprzychylne komentarze miały powstrzymać Lady Gagę przed spełnieniem marzeń o wielkiej, międzynarodowej karierze. Był to bowiem okres, w którym Stefani Germanotta występowała w lokalnych barach i restauracjach. Na szczęście, Lady Gaga już miała na tyle silny charakter, aby nie poddać się i konsekwentnie dążyć do postawionego sobie celu.

Na grupę Stefani Germanotta, you will never be famous przypadkowo natrafiła jedna z internautek. Tweet jej autorstwa, na którym widać zdjęcie nienawistnej grupy, a obok Lady Gagę, trzymającą Oscara stał się viralem. Internauci nie szczędzą sobie komentarzy, ośmieszających założycieli grupy. My natomiast bardzo chciałybyśmy zobaczyć miny hejterów Lady Gagi w momencie, gdy gwiazda odbierała swoją nagrodę.