Od premiery filmu Narodziny gwiazdy minął rok. Ale w mediach wciąż pojawiają się informacje związane z domniemanym romansem Lady Gagi i Bradleya Coopera. O ich wyjątkowej relacji miał świadczyć fakt, że gwiazdy pojawiły się razem na kilku branżowych imprezach. Świetnie się bawili. Dodatkowo główni bohaterowie A Star Is Born zakochali się w sobie, a to wpłynęło na wyobraźnię wielu fanów. Ach, no i Oscary 2019! Ich wspólne wykonanie piosenki Shallow podczas tegorocznej gali wręczenia Oscarów przejdzie do historii. W ciągu tych kilku minut wokalistce i aktorowi udało się wzruszyć cały świat. Z kolei ich zachowanie podczas wspólnego występu w zasadzie jednoznacznie wskazywało na to, że między nimi jest coś więcej.

Fani byli przekonani, że Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans. I chociaż domniemani – zakochali wielokrotnie zabierali głos w tej sprawie, plotki powracały. Co więcej, pojawiały się kolejne dowody świadczące o romansie Lady Gagi z Bradleyem Cooperem. Właśnie dlatego wokalistka postanowiła jeszcze raz skomentować całą sprawę i (w końcu) ją zakończyć.

Lady Gaga i Bradley Cooper mieli romans? Wokalistka wyznała szokującą prawdę o ich relacji

Lady Gaga została gwiazdą grudniowego wydania ELLE USA. W rozmowie z amerykańskim magazynem opowiedziała o swojej relacji z Bradleyem Cooperem. Czy faktycznie było między nimi coś więcej? Gwiazda po raz kolejny przyznała, że są „tylko” przyjaciółmi. Zdradziła jednak kilka szczegółów związanych z ich relacją. Lady Gaga i Bradley Cooper udawali, że mają romans. Stworzyli historię miłosną, w którą uwierzyli zarówno ich fani, jak i media. Jej zdaniem wykonali „kawał dobrej roboty”.

Szczerze mówiąc, myślę, że prasa jest bezmyślna. Stworzyliśmy historię miłosną. Dla mnie, jako wokalistki i aktorki, chcieliśmy, aby ludzie uwierzyli, że jesteśmy w sobie zakochani. I chcieliśmy, aby ludzie poczuli tę miłość podczas Oscarów. Chcieliśmy, aby przechodziła przez obiektyw kamery i każdy telewizor. Ciężko nad tym pracowaliśmy, pracowaliśmy przez wiele dni. Wymyśliliśmy to wszystko – stworzyliśmy pewnego rodzaju przedstawienie - powiedziała Lady Gaga w wywiadzie dla ELLE USA

Lady Gaga przyznała, że odegrali pewnego rodzaju przedstawienie. Jednak kilka miesięcy temu w mediach pojawiły się doniesienia, według których historia miłosna Lady Gagi i Bradleya Coopera to zwyczajny chwyt marketingowy. Co więcej, wymyślony przez Irinę Shayk – ówczesną partnerkę aktora. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Ale niezależnie od tego, kto chciał stworzyć historię miłosną (i dlaczego), możemy mieć pewność, że Lady Gagę i Bradleya Coopera łączą jedynie relacje zawodowe, a także przyjaźń. Odtwórcy głównych ról w filmie Narodziny gwiazdy nie mieli romansu – domyślamy się, że niektórym fanom produkcji ciężko będzie pogodzić się z tym faktem.

Lady Gaga zdradziła powód rozstania z Christianem Carino! >>>