Po sukcesie filmu Narodziny Gwiazdy, fani bardzo chcieli, aby Lady Gaga i Bradley Cooper byli razem. Produkcja tak mocno zadziałała na wyobraźnię niektórych osób, że do dzisiaj wierzą, że piosenkarkę i aktora łączy romans. Plotki najpierw nasiliły się po ich emocjonalnym wykonaniu Shallow na Oscarach (piosenka zdobyła statuetkę). Do spekulacji odniosła się sama artystka i wytłumaczyła, że to kreacja artystyczna. Następnie Gaga zerwała zaręczyny z Christianem Carino po 2 latach związku. Na jaw wyszły informacje o tym, że jej partner nie traktował jej zbyt dobrze pod koniec związku, a głównym powodem rozstania była chorobliwa zazdrość z jego strony. Plotki o romansie Bradleya i Gagi nasiliły się również kilka tygodni temu, gdy aktor rozstał się po 4 latach z Iriną Shayk. W tym wszystkim należy jednak pamiętać, że piosenkarka i aktor są bardzo dobrymi przyjaciółmi, co wielokrotnie podkreślali w licznych wywiadach. Poza tym Lady Gagę przyłapano na pocałunkach i czułościach, i to nie z Bradleyem Cooperem! Kim jest nowy chłopak artystki? 

Lady Gaga zdradziła powód rozstania z Christianem Carino! >>>

Lady Gaga ma nowego chłopaka! Kim jest Dan Horton?

Po 6 miesiącach od rozstania z agentem gwiazd, Christianem Carino, w życiu Lady Gagi prawdopodobnie pojawił się nowy mężczyzna - i nie chodzi o Bradleya Coopera. Magazyn People opublikował zdjęcia z obiadu, który Lady Gaga wybrała się ze swoim długoletnim współpracownikiem, inżynierem dźwięku Danem Hortonem. Para wybrała na się na obiad do restauracji Granville w kalifornijskim Studio City. Paparazzi przyłapali ich na romantycznych pocałunkach. Dan Horton współpracuje z Gagą, a na koncie ma również pracę z takimi artystami jak Bruno Mars, Jay-Z, Camila Cabello i Justin Timberlake. 

E! News podaje, że Lady Gaga i Dan Horton znają się conajmniej od roku i czują przy sobie bardzo swobodnie. Podobno artystka cieszy się, że ich związek wyszedł na jaw i nie musi go dłużej ukrywać. „Do tej pory spotykali się w domu lub w studio. Dobrze się z nim bawi i chce zobaczyć, gdzie ich to zaprowadzi”, wyznaje osoba z otoczenia pary. Czy Lady Gaga w końcu odnalazła szczęście u boku mężczyzny? Mamy taką nadzieję!