Ostatnimi czasy dużo mówiło się o rzekomym romansie Lady Gagi z Bradley’em Cooperem. Wszystko zaczęło się od filmu, w którym wspólnie zagrali – Narodziny gwiazdy. Nie brakowało w nim emocji oraz czułych gestów, pobudzających wyobraźnię fanów produkcji. Równie emocjonalna okazała się, promująca film piosenka pt. Shallow, którą Lady Gaga i Bradley Cooper wielokrotnie zaśpiewali razem nie tylko podczas kręcenia Narodzin gwiazd, ale także poza planem filmowym. Szczególne okazało się wykonanie Shallow podczas tegorocznego rozdania Oscarów – dało się wtedy odczuć dziwną chemię między Lady Gagą i Bradley’em Cooperem, wszystko wskazywało na to, że są sobie bardzo bliscy, a fani uznali to za dowód uczucia, które miało się nimi zrodzić. Zarówno Lady Gaga, jak i Bradley Cooper zabierali głos w tej sprawie. Oboje wielokrotnie zapewniali, że łączy ich jedynie przyjaźń. Na plotki nie pozostawała obojętna również partnerka aktora – Irina Shayk, którą doniesienia o romansie Lady Gagi i Bradley’a Coopera na pewno mocno dotknęły (o tym, jaka relacja w rzeczywistości łączy Lady Gagę i Irinę Shayk pisałyśmy TUTAJ). Okazuje się jednak, że nie ma powodów do zmartwień, gdyż najprawdopodobniej Lady Gaga spotyka się z kimś innym! Irina Shayk może być spokojna!

Irina Shayk była krytykowana za swoją wagę! Modelka wyznała szokującą prawdę >>>

Lady Gaga ma nowego chłopaka – kim jest nowy partner wokalistki?

Lady Gaga ma nowego chłopaka! Według Us Weekly Lady Gaga od jakiegoś czasu spotyka się z Jeremy’m Rennerem – aktorem, którego z całą pewnością kojarzycie z produkcji Marvela. Renner od wielu lat wciela się bowiem w rolę Clinta Bartona (Sokole Oko), Mission Impossible, czy z serii filmów, poświęconych Jasonowi Bourne’owi. Jak informuje źródło Us Weekly Lady Gagę i Jeremy’iego Rennera nie połączyła jeszcze prawdziwa – romantyczna miłość. Spędzają jednak ze sobą mnóstwo czasu, znakomicie czują się w swoim towarzystwie i z całą pewnością jest między nimi coś więcej, niż tylko koleżeńska bliskość.

Jesteśmy bardzo ciekawi, jak rozwinie się ten romans. Co myślicie o nowej parze Hollywood? Czy waszym zdaniem Lady Gaga i Jeremy Renner pasują do siebie? A może lepiej byłoby, gdyby parą zostali Lady Gaga i Bradley Cooper (sorry, Irina)?

Prawdziwe nazwiska gwiazd: Nie uwierzycie, jak naprawdę nazywa się Irina Shayk oraz inne słynne osoby! >>>