Fani są przekonani o tym, że Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans. Ma o tym świadczyć kilka rzeczy. Po pierwsze chemia, którą stworzyli w filmie Narodziny gwiazdy poruszyła widzów i silnie podziałała na ich wyobraźnię. Promując nominowany do Oscara obraz, artyści pojawili się razem na kilku branżowych imprezach i widać było, że świetnie się dogadują. Zresztą obydwoje wielokrotnie podkreślali, że są dobrymi przyjaciółmi. Mimo wszystko fani dopatrują się w ich relacji znacznie więcej. Kolejnym dowodem świadczącym o ich uczuciu było wykonanie Shallow, czyli singla ze ścieżki dźwiękowej Narodzin Gwiazdy, na koncercie Lady Gagi w Los Angeles. Wideo nagrane przez jednego z fanów stało się viralem, a widzowie byli zachwyceni niesamowitą chemią między piosenkarką a aktorem podczas wykonywania utworu. Spekulacje podsyciła również informacja o zerwaniu zaręczyn Lady Gagi i Christiana Carino. Ale punktem kulminacyjnym okazała się oscarowa gala, podczas której artyści po raz kolejny wykonali Shallow. Kilka chwil później piosenka zdobyła statuetkę, ale ten sukces zdecydowanie zszedł na drugi plan. Zarówno widzów przed telewizorami, jak i gości obecnych na Oscarach poruszył występ Lady Gagi i Bradleya Coopera, którzy otrzymali owacje na stojąco. Internet natychmiast zalała fala zdjęć, na których artyści przytulają się i patrzą sobie głęboko w oczy. Rzeczywiście na scenie nie brakowało emocji i czułych gestów, a wiele osób zinterpretowało je jako dowód na potajemny romans. Po wielu miesiącach sprawę postanowiła skomentować Lady Gaga.

Oscary 2019: Lady Gaga i Irina Shayk nie przepadają za sobą? To zdjęcie mówi wszystko >>>

Lady Gaga skomentowała spekulacje o romansie z Bradley'em Cooperem

Mimo tego, że nie odniosła się do tego bezpośrednio, Lady Gaga zamieściła wpis na Instagramie, który nie pozostawia wątpliwości co do relacji łączącej ją z Bradley'em Cooperem. Zanim jednak to napisało, w internecie zawrzało od memów i romantycznych ujęć z Oscarów 2019, które były szeroko komentowane, także przez niektórych celebrytów. Zachowanie Lady Gagi na scenie podczas wykonywania Shallow oburzyło Mel B, która stwierdziła, że wokalistka „złamała babski kodeks”. Na widowni była obecna partnerka aktora, modelka Irina Shayk. Melanie Brown powiedziała, że czuła się nieswojo w imieniu Iriny i chciałaby wierzyć, że intymna sytuacja, jaką stworzyli była jedynie częścią całego występu. Od komentarza nie powstrzymała się nawet była żona Bradleya, Jennifer Esposito, z którą aktor wziął ślub z 2007 roku. Para rozwiodła się 4 miesiące później. Tancerka skomentowała zdjęcie komika Davida Spade'a, który opublikował na Instagramie kadr z oscarowego występu Lady Gagi i Bradley'a Coopera, z podpisem „„Is there any chance these 2 aren’t fucking?”. Jennifer napisała pod postem krótkie, ale wymowne: „Ha”.

Natomiast Lady Gaga wrzuciła na Insta zdjęcie z Bradley'em z Oscarów 2019, komentując: „Nie ma nic bardziej wyjątkowego niż dzielenie tego momentu na Oscarach z prawdziwym przyjacielem i artystą geniuszem”. Tym samym rozwiała wszystkie plotki dotyczące ich wyimaginowanego romansu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nothing could be more special than sharing this moment at the Oscars with a true friend and artistic genius.

Post udostępniony przez Lady Gaga (@ladygaga) Lut 25, 2019 o 6:36 PST