Open’er Festival 2019 to jeden z największych festiwali w Polsce, który przyciąga również tłumy fanów muzyki zza granicy. Zeszłoroczna edycja po raz pierwszy w historii wyprzedała się do ostatniego biletu, a wszystko za sprawą naprawdę mocnego line-upu. Gwiazdami poprzedniej edycji byli m.in. Depeche Mode, Arctic Monkeys i Bruno Mars. W tym roku wydarzenie zapowiada się równie dobrze, czego najlepszym dowodem są zaproszeni artyści. Na początku lipca na terenie lotniska Gdynia Kosakowo jako headlinerzy wystąpią: Travis Scott (płyta Astroworld zadebiutowała na szczytach list przebojów na całym świecie) oraz legendarna grupa rockowa The Strokes, która już drugi raz zagra w Polsce w ramach festiwalu Open’er (ostatnio pojawili się w Gdyni 8 lat temu). Alter Art, czyli agencja odpowiedzialna za organizację tego przedsięwzięcia, ogłosiła dzisiaj nowego, trzeciego headlinera tegorocznej edycji. Ostatniego dnia Open’era 2019 wystąpi Lana Del Rey, która planuje w tym roku wydać swój szósty album. Mamy nadzieję, że premierowe piosenki wybrzmią z głównej sceny 6 czerwca! Lepszego zakończenia tego muzycznego święta nie mogliśmy sobie wymarzyć. 

Lana Del Rey trzecim headlinerem Open’er Festival 2019

Lana Del Rey dołączyła do line-up’u Open’er Festival 2019 jako headlinerka! Charyzmatyczna artystka po raz kolejny zagra dla polskiej publiczności, tym razem ostatniego dnia festiwalu w Gdyni. Przypomnijmy, że 24-latka pojawiła się jako gwiazda na Kraków Live Festival 2 lata temu, kiedy odwiedziła nasz kraj promując ostatni album Lust for life. Niedawno zapowiedziała, że w tym roku ukaże się jej szósta płyta, zatytułowana Norman Fucking Rockwell. Nie znamy dokładnej daty premiery, ale liczymy na to, że 6 czerwca Lana Del Rey zagra premierowe utwory. Oprócz niej na początku lipca usłyszmy m.in. takich wykonawców jak: The 1975, Vampire Weekend, The Smashing Pumpkins, Kodaline, Rudimental, Jungle,Idles, Greta Van Fleet, Flatbush Zombies, Swedish House Mafia, a także Anna Calvi, Diplo, natomiast po raz kolejny zagrają G-Eazy, J Balvin, Jain, Jorja Smith, Kamasi Washington, Lil Uzi Vert, Perry Farrell, Robyn, Rosalia, Sheck Wes i Tom Walker.

Orange Warsaw Festival 2019 ogłosił nowych artystów! Wśród nich mocna polska reprezentacja >>>

Open’er Festival 2019: bilety

Open’er Festival 2019 odbędzie się 3-6 lipca 2019 roku na terenie lotniska Gdynia Kosakowo. Bilety na festiwal są już w sprzedaży. Wejściówki możecie kupić do momentu wyczerpania zapasów i radzimy z tym nie zwlekać, ponieważ ostatnio edycja pokazała, że zainteresowanie imprezą jest naprawdę duże! 4-dniowy karnet kosztuje 599 zł - z polem namiotowym 699 zł. Karnet  weekendowy, który umożliwa wejście na koncerty w piątek i sobotę kosztuje 419 zł, a z polem - 489 zł. Natomiast za jednodniowy bilet na Open’era 2019 zapłacicie 279 zł

Cieszycie się, że Lana Del Rey wystąpi na Open'er Festival 2019?