Lana Del Rey ma ostatnio sporo powodów do radości. Na początku marca autorka hitu „Summertime Sadness” zjawiła się na gali Billboard Women In Music 2023 w Las Vegas, gdzie z rąk Olivii Rodrigo odebrała nagrodę Visionary Award. Trzy tygodnie po otrzymaniu prestiżowego wyróżnienia światło dzienne ujrzał jej najnowszy album studyjny zatytułowany „Did You Know That There's a Tunnel Under Ocean Blvd”. Dziewiąty krążek artystki został nie tylko bardzo ciepło przyjęty przez recenzentów, ale także cieszy się sporą popularnością w serwisach muzycznych. To jednak nie wszystko. Okazało się właśnie, że liczne sukcesy zawodowe amerykańskiej gwiazdy od niedawna idą w parze ze szczęściem w jej życiu osobistym.

Lana Del Rey zaręczyła się z nowym ukochanym

Lana Del Rey jest zaręczona! Ekscytujące i zarazem dość zaskakujące wieści na temat jednej z najsławniejszych wokalistek na świecie przekazał „Billboard”. Jak donosi redakcja kultowego magazynu, przyszłym mężem piosenkarki jest Evan Winiker. Informacja jest o tyle zaskakująca, że opinia publiczna w zasadzie nie słyszała wcześniej o nowym związku artystki.

Piosenkarka oraz jej – jak się właśnie okazało – narzeczony w ciągu ostatnich kilku miesięcy byli parę razy widziani razem w miejscach publicznych. Trudno było jednak tylko na tej podstawie domyślić się, że są dla siebie kimś więcej niż znajomymi czy przyjaciółmi. Lanę i jej nowego wybranka łączy bowiem nie tylko uczucie, ale także wspólna pasja. Podobnie jak jego ukochana, Winiker jest od lat silnie związany z branżą muzyczną.

Kim jest Evan Winiker, narzeczony Lany Del Rey?

Jak wynika z informacji dostępnych w sieci, partner Elizabeth Grant, bo tak naprawdę się wykonawczyni przeboju „Young & Beautiful”, ma 40 lat. Na co dzień pracuje jako menedżer muzyczny w firmie Range Media Partners. Jest także doświadczonym muzykiem. Jako członek indie-rockowego zespołu Steel Train koncertował z takimi popularnymi wykonawcami jak Tegan and Sara, Ben Folds, The Fray czy Silversun Pickups.


Warto dodać, że w tym samym bandzie występował Jack Antonoff, doskonale znany fanom i fankom Lany producent muzyczny, odpowiedzialny za dużą cześć utworów z ostatnich czterech płyt Del Rey.

Zdjęcia Evana Winikera, narzeczonego Lany Del Rey, znajdziecie w poniższej galerii.