W związku z pandemią koronawirusa największe festiwale w naszym kraju (i nie tylko) musiały zostać odwołane. Odbywać mogą się natomiast koncerty kameralne. W związku z tym agencja Follow the step, która jest odpowiedzialna m.in. za organizację Fest Festivalu, postanowiła umilić tegoroczne wakacje wszystkim fanom muzyki i wystartowała z projektem „Lato na Pradze”. Wydarzenie zostało całkowicie dopasowane do obecnej sytuacji, poza tym uwzględnia wszelkie ograniczenia nałożone przez rząd. Koncerty trwają od lipca i odbywają się regularnie (pięć razy w tygodniu) w absolutnie wyjątkowych miasteczku Praga Centrum. Na scenie „Lato na Pradze” wystąpili już m.in. Rasmentalism, Rosalie., Sanah oraz Paulina Przybysz. Natomiast na sierpień zaplanowano koncerty takich artystów, jak Krzysztof Zalewski, Bitamina i Brodka. Ale to nie wszystko. Jak się okazuje, projekt „Lato na Pradze”, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem fanów muzyki z Warszawy i nie tylko, potrwa dłużej niż przewidywaliśmy. Koncerty najlepszych wokalistów i zespołów w Polsce odbędą się także we wrześniu.

„Lato na Pradze” – znamy kolejnych artystów, którzy wystąpią w Pradze Centrum

Muzyczne lato w stolicy potrwa dłużej niż przewidywaliśmy. We wrześniu także odbędą się koncerty w ramach projektu „Lato na Pradze”. W ostatnim miesiącu kalendarzowego lata na scenie zobaczymy Jana Rapowanie, Kayah, Kazika, Dawida Kwiatkowskiego, Łąki Łan, Margaret, Pawła Domagałę, Płomień 81, LemON i Voo Voo. Co więcej, ponownie zagrają dla nas Ralph Kamiński oraz Mery Spolsky. Okazuje się, że wokalistka jest bardzo podekscytowana swoimi występami w ramach projektu „Lato na Pradze”: „AAAA! Jestem very much podekscytowana powrotem do grania, szczególnie w mojej Warszawie! Gdy dowiedziałam się, że będę aż dwa razy występować w ramach festiwalu „Lato Na Pradze” (20.08 i 15.09) to umarłam ze szczęścia. Byłam już na jednym koncercie w Pradze Centrum i zakochałam się w tym miejscu. Super będzie tam zagrać! AUUU! Do zobaczenia!” – czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym. Poniżej znajdziecie dokładną rozpiskę wraz z datami wrześniowych koncertów. 

„Lato na Pradze” – line-up wrześniowych koncertów

Płomień 81 – 4 września 2020

Łąki Łan – 5 września 2020

Ralph Kamiński II – 8 września 2020

Paweł Domagała – 10 września 2020

Dawid Kwiatkowski – 11 września 2020

Zobacz także:

Kayah – 12 września 2020

Mery Spolsky – 15 września 2020

Margaret – 16 września 2020

Voo Voo – 19 września 2020

Kazik – 23 września 2020

LemON – 27 września 2020

Sprzedaż biletów na wrześniowe koncerty i stand-up już ruszyła. Spieszcie się, ponieważ ilość wejściówek jest ograniczona.

„Lato na Pradze” – line-up letnich koncertów >>>