LEBRAND powstała dzięki marzeniu absolwentki historii sztuki, która umie czerpać z przeszłości. I rzeczywiście jej ubrania to dzieła sztuki. Co sprawia, że takie właśnie są? Szlachetny minimalizm i wysokiej jakości materiały gwarantują efekt à la française.

LEBRAND - filozofia marki

Oversizowe, proste płaszcze, idealnie skrojone skórzane spodnie, miękkie swetry, klasyczne koszule, kobiece sukienki, jeansy i t-shirty, dzianiny i dopracowane garnitury, a także akcesoria - biżuteria, paski i buty. Uf! Można dostać zadyszki! Pełna gama ubrań i dodatków robi wrażenie!

Ciekawą perspektywę patrzenia na modę prezentuje założycielka i projektantka LEBRAND – Paulina Pyszkiewicz. Przekuwając w rzeczywistość swoje wizje, nieustannie zadaje sobie pytanie:

Czy tego potrzebuję? Czy inne kobiety też tego potrzebują?

Od kilku sezonów stara się znaleźć złoty środek między potrzebami i pragnieniami. To nie tylko odpowiedź na obecny klimat społeczno-ekologiczny, ale również sposób wyrażania siebie poprzez ubrania, które nosimy. Kolekcje są tak przemyślane, by można było swobodnie łączyć ze sobą wszystkie elementy. Gdy nadchodzi ten dzień, w którym stajemy przed szafą i nie wiemy, co na siebie włożyć, marka LEBRAND sugeruje, by połączyć dowolne elementy z jej kolekcji, by bez wątpienia wyglądać stylowo.

Sumienie nakazuje spojrzeć nam również na skład ubrań. I co tam widzimy? Wełna, wiskoza, bawełna, len, jedwab i skóry. Natura oferuje nam to, co najlepsze. Więcej nie trzeba dodawać. Co więcej, LEBRAND współpracuje z polskimi wykonawcami i rzemieślnikami z wieloletnim doświadczeniem, przywiązanymi do najmniejszych detali.

LEBRAND jesień 2021

Najnowsza jesienna kolekcja to propozycja z nutą szaleństwa. Po pełnym wyzwań roku przebiegającym pod hasłem “zostań w domu”, LEBRAND uznało, że potrzeba nam trochę fantazji - stąd rozbudowane stylizacje i bardziej efektowna sceneria, w której sfotografowano nową kolekcję. To mimo wszystko wciąż klasyka, która przejawia się w swetrach z dużymi guzikami, efektownych płaszczach i wariacjach na temat koszuli oraz wielu innych wysmakowanych produktach. Zobaczcie w galerii.

 

Zobacz także: