Na początku czerwca powody do radości mieli wszyscy fani rezolutnej prawniczki, która kocha róż równie mocno, jak swojego słodkiego psa rasy chihuahua o imieniu Bruiser. Okazało się, że powstanie kolejna, trzecia część przygód Elle Woods, czyli oczywiście Legalnej blondynki. Co więcej, zagra ją aktorka, której Legalna blondynka i Legalna blondynka 2 przyniosły ogromną popularność i przy okazji przekonały wszystkich o dużym talencie, także komediowym. Mowa rzecz jasna o Reese Witherspoon, którą niedawno mogliśmy oglądać w serialu Wielkie kłamstewka, a już niebawem zobaczymy także w drugim sezonie. Witherspoon jest więc teraz dość zapracowana, gdyż większość swojego czasu spędza nie i na planie serialowej produkcji HBO, jak i realizując zdjęcia do Legalnej blondynki 3. O ile na temat nowych Wielkich kłamstewek możemy już całkiem sporo powiedzieć (m.in. to, że w kontynuacji serialu zobaczymy Mery Streep i szczerze nie możemy się już doczekać), tak o trzeciej odsłonie Legalnej blondynki nie wiemy zbyt wiele. 

ZOBACZ TAKŻE: Margot Robbie do złudzenia przypomina Sharon Tate, żonę Romana Polańskiego!

Legalna blondynka 3 - o czym będzie i kiedy premiera?

Na szczęście Reese Witherspoon wie, że dla fanów Elle Woods każda wzmianka o ich ukochanej bohaterce jest na wagę złota, więc aktorka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy na hollywoodzkiej premierze jej nowego programu, Shine On With Reese. 42-letnia aktorka zapytana o dalsze losy Legalnej blondynki przez reportera Entertainment Tonight powiedziała: 

Będzie zabawnie! Cały czas omawiamy kolejne wątki, nowych, a także doskonale znanych już bohaterów Jestem ogromnie podekscytowana po każdym ze spotkań i jestem pewna, że to będzie naprawdę coś dobrego - wyznała aktora. 

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak czekać na pierwsze konkrety w związku z obsadą oraz fabułą. Podobno oprócz Witherspoon, w najnowszej odsłonie kultowego filmu zobaczymy również Kirsten Smith i Karen McCullah, które pracowały także przy poprzednich częściach. Nie jest znana jeszcze data premiery Legalnej blondynki 3, ale mamy nadzieję, że będzie to 2019 rok. Czekacie? 

ZOBACZ TAKŻE: Filmowe premiery sierpnia. Na co warto wybrać się do kina?