Leighton Meester, której największą popularność przyniosła rola w kultowym już serialu Gossip Girl, czyli Plotkara, jest w ciąży! Piękna 33-letnia aktorka zostanie mama po raz drugi i do tej pory skutecznie ten fakt ukrywała. Zdjęcia serialowej Blair Waldorf spacerującej po Los Angeles w towarzystwie swojego męża Adama Brody’ego oraz ich 4-letniej córeczki Arlo Day Brody opublikował Daily Mail. Możecie zobaczyć je TUTAJ. Nie wiadomo, w którym miesiącu jest Leighton, ale po jej ciążowym brzuszku można sądzić, że to już dość zaawansowane stadium.

Leighton Meester, choć jest w dość aktywna w mediach społecznościowych, bardzo chroni swoja prywatność . Ostatni post, jaki opublikowała na swoim Instagramie dotyczy wspierania rodzin, dla których czas pandemii koronawirusa jest szczególnie niebezpieczny. Jedyne zdjęcie aktorki, jakie pojawiło się w ostatnim czasie, pochodzi ze stycznia tego roku. Meester i Brody skutecznie unikają również publicznych wyjść. Jeśli już się gdzieś wspólnie pokazują, to na oficjalnych premierach projektów z ich udziałem. „Nie lubię mówić dużo o Arlo. Ale jestem bardzo dumna a z tego obszaru mojego życia” - powiedziała kiedyś w wywiadzie dla serwisu Refinery29. Z kolei Adam Brody w wywiadzie dla magazynu GQ o byciu ojcem mówił: „To coś niesamowitego. Coś, na czym każdego dnia możesz się skupić i co jest ważniejsze od siebie samego”.

Leighton i Adam zaczęli spotykać się w grudniu 2012 roku, a dwa lata później w lutym wzięli ślub. Wcześniej Meester spotykała się m.in. z Garrettem Hedlundem i Sebastianem Stanem. Z kolei Adam Brody związany był m.in. ze swoją koleżanką z serialu Życie na fali, Rachel Bilson, w którym również grali parę.

„Gossip Girl” - poznajcie obsadę kontynuacji „Plotkary”. Oto główni bohaterowie! >>>