Lena Katina wyszła ponownie za mąż

Trudno w to uwierzyć, ale w 2022 roku mija 20 lat, odkąd Lena Katina i Julia Wołkowa wydały swój pierwszy anglojęzyczny album. Na przełomie stuleci pochodzące z Rosji wokalistki zawojowały pół świata. Chyba nie ma milenialsa z Europy Środkowo-Wschodniej, który nie znałaby ich największych hitów: „All the Things We Said” czy „Nas nie dogoniat”.

Międzynarodową sławę Julia i Lena zawdzięczają nie tylko wpadającej w ucho, prostej muzyce, ale również – kontrowersyjnemu (jak na początek lat. 2000.) wizerunkowi. Dziewczyny namiętnie całowały się w teledyskach i na scenie, sugerując, że łączy je gorące uczucie. Kilka lat później wyszło na jaw, że był to element strategii promocyjnej duetu. A Katina i Wołkowa, które w 2009 roku zawiesiły wspólną działalność, by skupić się na solowych karierach, zaczęły oficjalnie spotykać się z mężczyznami.

36-letnia dziś Lena w 2013 roku poślubiła muzyka Sasho Kuzmanovića, a owocem tego związku jest syn Aleksandr, który przyszedł na świat w 2015 roku. Gdy miał cztery lata, jego rodzice się rozwiedli, ale chłopiec właśnie doczekał się nowego taty. Jelena Siergiejewna Katina pochwaliła się bowiem, że ponownie wyszła za mąż.

No cóż... Znowu jestem mężatką. Wciąż nie mogę w to uwierzyć... Kocham cię, Dimitrij – napisała na Instagramie.

Kim  jest mąż wokalistki t.A.T.u?

Wybrankiem serca wokalistki jest rosyjski milioner Dimitrij Spiridonow, prezes i współtwórca usługi płatniczej CloudPayments. Para zaręczyła się na początku maja (Katina pochwaliła się wówczas pierścionkiem z ogromnym diamentem), a spotyka się od lipca zeszłego roku.

To charyzmatyczna postać i czuję wdzięczność, że nie ma nic wspólnego z show-biznesem – mówi piosenkarka.

Jak wynika z materiałów zamieszczonym w mediach społecznościowych, na swój drugi ślub artystka wybrała niezwykle stylową, prostą (by nie powiedzieć skromną), kremową sukienkę o grubej fakturze i pięknie wyciętym dekolcie.

Na ceremonii zabrakło koleżanki z t.A.T.u – Julia i Lena nie utrzymują ze sobą kontaktów. Ich ostatni wspólny występ miał miejsce w 2016 roku. Katina jest aktywna zawodowo i utrzymuje status gwiazdy. Wołkowa jest znacznie słabiej obecna w show-biznesie. Ma za sobą raka tarczycy, który radykalnie ograniczył jej możliwości wokalne.

 

Zobacz także: