Współpraca Kacpra Jasińskiego i marki Lenovo: promocja gamingowej linii produktów Lenovo Legion

Marka Lenovo nie bez powodu zdecydowała się nawiązać współpracę z młodym, utalentowanym modelem, Kacprem Jasińskim. Jej efektem jest sesja zdjęciowa, która promuje gamingową linię produktów Lenovo Legion. Półfinalista 10. edycji Top Model idealnie współgra bowiem z klimatem marki, odzwierciedlając cenione przez nią wartości. Jak twierdzi Ewelina Woldan, Brand Marketing Expert w firmie Lenovo Polska:

Kacper w naturalny sposób wpisuje się w wizerunek marki Lenovo Legion. Jest młodym i ambitnym przedstawicielem nowego pokolenia, które z wielkim zapałem szuka coraz lepszych rozwiązań technologicznych i mogą mu towarzyszyć w jego codziennym życiu. Na szczególną uwagę zasługuje gaming, w którym jesteśmy jedną z najczęściej wybieranych marek na rynku. Gaming jest i będzie niewyczerpanym źródłem inspiracji, a marka Lenovo Legion cały czas tworzy produkty spełniające wymagania wielu milionów graczy na całym świecie. Współpracując z Kacprem mamy możliwość dotarcia do nowej grupy docelowej. Tym bardziej, że w DNA marki Lenovo Legion jest wpisane hasło „Stylowy na zewnątrz, drapieżny wewnątrz” i Kacper wraz ze swoją gamingową pasją świetnie z nią współgra.

Pierwsze efekty tej współpracy robią wrażenie! Całą sesję zdjęciową utrzymano w lifestylowym, luźnym klimacie. Autorem zdjęć jest członek jury programu Top Model, Marcin Tyszka. Fotografie znajdziecie m.in. w tym artykule, na kanałach social media @lenovopolska@lenovolegionpolska, a także na Instagramie Kacpra.

Kacper Jasiński: półfinalista 10. edycji Top Model

Kacper Jasiński zaczął interesować się modelingiem w wieku 16 lat. Dokładnie 4 lata później podjął decyzję, żeby skorzystać z szansy, jaką oferuje program Top Model. Chłopak od początku zwrócił na siebie uwagę jury. Zyskał sympatię tak wielu osób przede wszystkim ze względu na hipnotyzującą urodę, a także... swoją skromność. Okazuje się, że chłopak „po godzinach pracy" relaksuje się, grając w gry. Jak sam twierdzi - jest to przestrzeń, w której czuje się bezpiecznie.

Bardzo cieszę się, że stałem się częścią Lenovo i mogę współtworzyć wizerunek jednych z najbardziej rozpoznawalnych komputerów gamingowych na świecie. Legion 5 6. generacji jest sprzętem z najwyższej półki. Dzięki tej „bestii” mogę grać w najbardziej wymagające tytuły, na najwyższych ustawieniach. Dużą zaletą jest jego mobilność, mogę zabierać laptopa w plecaku, gdzie tylko chcę. Jest to dla mnie ważne, ponieważ granie bardzo mi pomaga odnaleźć się w nowej sytuacji bez względu na miejsce, mogę relaksować się wieczorem po pracy i „wejść” w ten świat, który już znam od wielu lat - przyznaje model.

Pomiędzy sesjami zdjęciowymi, pokazami mody i innymi projektami, w swoim grafiku Kacper znajdował zatem czas na coraz głębsze wkraczanie w świat gier. Bardzo szybko zwróciło to uwagę marki Lenovo. Podjęto decyzję, aby nawiązać z modelem współpracę podczas promocjii gamingowej linii produktów marki. 

Obserwujcie media społecznościowe Lenovo Polska oraz Lenovo Polska Legion - już wkrótce pojawią się tam informacje na temat kolejnych działań tej marki i modela!