Leonardo DiCaprio, łamacz serc i prawdziwy playboy Hollywood, znów jest zajęty! A przynajmniej tak twierdzi źródło Page Six, jednego z najpopularniejszych portali plotkarskich zza oceanu. Poznajcie szczegóły.

Leonardo DiCaprio i Vittoria Ceretti - historia związku. To praktycznie pewne, że są razem

W ostatnich miesiącach parę widywano razem zarówno w Europie, gdzie częściej bywa Vittoria, jak i w USA, gdzie na stałe mieszka Leo. DiCaprio i Ceretti po raz pierwszy w swoim towarzystwie zostali zauważeni 9 sierpnia w klubie na hiszpańskiej Ibizie, dwa tygodnie później zauważono ich na randce w Los Angeles. Fotografie, które zostały im wówczas wykonane lotem błyskawicy obiegły media i wywołały spekulacje na temat tego, czy łączy ich coś więcej niż luźna znajomość. Bo właściwie, dlaczego mieliby nie mieć romansu?

No cóż, potencjalna dziewczyna Vittoria Ceretti, 25-letnia włoska modelka i influencerka, którą na Instagramie obserwuje ją ponad 1,5 mln osób, od 2020 roku jest mężatką. 1 czerwca 2020 roku na Ibizie poślubiła Matteo Milleriego, włoskiego DJ- a. Prawdopodobnie jednak małżeństwo jest już pieśnią przeszłości (podobno Vittoria i Matteo są w separacji), a Włoszka oficjalnie spotka się z amerykańskim gwiazdorem.

Jak informuje Page Six, powołując się na źródło bliskie parze, 48-letni aktor oficjalnie spotyka się z 25-letnią modelką: Przez ostatnie kilka miesięcy spędzili ze sobą dużo czasu i cieszy ich fakt, że ich znajomość pogłębiła się i weszła na wyższy poziom.

Serwis dotarł też do naocznych świadków randki Leo i Vittorii:

Sposób, w jaki ze sobą rozmawiali... Można było poczuć tę energię - miał powiedzieć informator.

Para podobno nie kryła się ze swoim uczuciem podczas zeszłotygodniowej londyńskiej imprezy „Vogue'a”:

Leo i Vittoria rozmawiali i tańczyli razem przez całą noc [...] Wygląda na to, że ich znajomość to coś więcej niż przelotny romans.

Aktualnie para ma przebywać na Fashion Weeku w Mediolanie i ukrywać się przez obiektywami paparazzi. Robi się coraz ciekawiej.

Zobacz także: