Pod koniec sierpnia w mediach pojawiły się informacje, według których Leonardo DiCaprio i Camila Morrone rozstali się. Ich związek trwał ponad cztery lata. Po tym (smutnym) ogłoszeniu w mediach społecznościowych zaczęły krążyć memy z laureatem Oscara, który – jak twierdzą fanki oraz fani – spotyka się tylko z kobietami poniżej 25. roku życia. Przypomnijmy, że aktor ma na swoim koncie liczne relacje z młodymi gwiazdami Hollywood, np. Blake Lively oraz modelkami, w tym Aniołkami Victoria’s Secret. Romanse trwały zazwyczaj kilka miesięcy. Wspomniana teoria internautek i internautów staje się jeszcze bardziej prawdopodobna, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że Leonardo DiCaprio znowu się z kimś spotyka. Tym razem jego serce skradła 22-letnia modelka. 

Leonardo DiCaprio ma nową dziewczynę!

Choć o rozstaniu gwiazdorskiej pary dowiedzieliśmy się dopiero w nocy z 30 na 31 sierpnia, wszystko wskazuje na to, że Leonardo DiCaprio i Camila Morrone zdecydowali się na zakończenie związku o wiele wcześniej, a mianowicie w lipcu. Niedługo po tym jeden z najpopularniejszych aktorów na świecie został przyłapany na imprezie, która odbyła się na luksusowym jachcie w Saint-Tropez. Towarzyszyła mu pochodząca z Ukrainy modelka Maria Beregova. Zagraniczne media, na czele z „Daily Mail” nie mają wątpliwości, że łączy ich coś więcej. 

Kim jest Maria Beregova, która spotyka się z Leonardo DiCaprio? 

W takim razie poznajmy ją trochę lepiej. Co wiemy o Marii Beregovej, która (prawdopodobnie) spotka się z hollywoodzkim aktorem? Spieszymy z odpowiedzią. To 22-letnia modelka o ukraińskich korzeniach. Maria Beregova dorastała w Szwajcarii, gdzie uczyła się w renomowanej szkole z internatem, a teraz mieszka i studiuje w Londynie, by w przyszłości przejąć rodzinny biznes farmaceutyczny. Jeśli chodzi o życie prywatne, gwiazda modelingu niedawno rozstała się z mężem. Ahmed Masoud Abdelhafid, bo właśnie tak brzmi jego nazwisko, zajmuje się nieruchomościami i modą w Monako. Jest wnukiem bliskiego współpracownika Muammara Kaddafiego. Co ciekawe, Maria Beregova wróciła do panieńskiego nazwiska w mediach społecznościowych właśnie podczas podróży do Saint-Tropez. Kilka zdjęć z jej profilu na Instagramie, który obserwuje ponad 40 tysięcy osób, możecie zobaczyć w naszej galerii.