Kolekcja kapsułowa Cardi B x Reebok – metaliczne stroje i sneakersy

Cardi B jest ikoną mody i niezwykle cenioną artystką, której twórczość i styl bycia uwielbiają osoby z całego świata. Nic dziwnego - amerykańska raperka przełamuje bariery, a jej odważna osobowość inspiruje. Na Instagramie obserwuje ją ponad 119 milionów osób. Nowa kolekcja kapsułowa „Let me be… In my world nighttime", która powstała we współpracy z marką Reebok, jest osobistą podróżą artystki w głąb miasta, które nigdy nie śpi. Nie da się ukryć, że barwna osobowość raperki jest widoczna w każdym, zaprojektowanym z jej udziałem, elemencie.

Materiały prasowe

Kolekcję stworzono w taki sposób, aby nadawała się zarówno do wyjścia na miasto w ciągu dnia, jak i w przypadku jego imprezowego, nocnego podboju. Mocne akcenty i niebanalna kolorystyka nadają projektom wyjątkowego charakteru, idealnie odzwierciedlając zgiełk dużej metropolii. Kolekcja „Let me be… In my world nighttime” to esencja Nowego Jorku - miasta, które jest dla artystki domem, strefą komfortu i przestrzenią pełną sentymentów.

Materiały prasowe

Cardi B x Reebok – projekty inspirowane energią Nowego Jorku

Kolekcja „Let me be… In my world nighttime” to już druga odsłona wspólnych działań Cardi B x Reebok – tym razem inspirowana nocną panoramą rodzinnego miasta raperki. Niesie ze sobą kawałek dziedzictwa gwiazdy, a każdy projekt to swego rodzaju hołd składany miejscu, które ukształtowało artystkę.

„Let me be… In my world nighttime” to synonim nocnego życia w wielkim mieście, a także nowoczesne przedstawienie, pełnej światła i metalicznego połysku, słynnej panoramy Nowego Jorku. Znają ją ludzie na całym świecie i w każdym wieku – podobnie jest z projektami marki Reebok. Przewijające się w kolekcji kolory to przede wszystkim złoty, srebrny, niebieski i czarny. Śmiało można stwierdzić, że ten nieprzypadkowy wybór jaskrawych barw jest równie wyrazisty, co osobowość Cardi B. Ma za zadanie przenieść nas do tego innego świata, które jest rozświetlone, piękne i… pełne niespodzianek.

Materiały prasowe

Zobacz także:

Naturalna skóra, wygoda i piękne wzornictwo – te elementy świetnie sprawdzą się w przypadku wszystkich osób, które wyrażają chęć zademonstrowania własnej indywidualności poprzez stylizację. Oto nowe, metaliczne, skórzane sneakersy Cardi x Reebok. Cholewka z nabuku, zamszowa podszewka z wytłoczonym wzorem i siateczką, połyskujący, metaliczny język - te projekty zdecydowanie się wyróżniają!

Materiały prasowe

Materiały prasowe

 

Elementy kolekcji „Let me be... In my world nighttime" zwieńczą zarówno stylizację na dzień, jak i na noc. Z myślą o takich właśnie osobach powstały ubrania i buty Cardi B x Reebok:

Ludzie z Nowego Jorku są wytrwali i głodni sukcesu, a kobiety zaciekłe – twierdzi Cardi. 

Materiały prasowe

Misją marki Reebok jest, po raz kolejny, zaprezentowanie inspirującego i świeżego punktu widzenia na współczesne trendy - to wszystko w wyniku przekroczenia granic i połączenia świata muzyki z kulturą sneakersów oraz modą.