Levi’s® Red Tab™ – najnowsza kolekcja dresów

Marka Levi’s wie, że dom stał się naszą przystanią. Odkryliśmy jego potencjał na nowo. I choć ciągnie nas w wir miejskiego życia, tętniącego radością, nieoczekiwanymi zwrotami wydarzeń i zbiorem doświadczeń, coraz częściej wybieramy własny kąt. Siła przyzwyczajenia gra tu ogromną rolę. W domu spędzamy czas i pracujemy. Relaksujemy się i rozwijamy. Przedefiniowanie wartości domu idzie w parze z najnowszą kolekcją od marki Levi’s. Jesteście ciekawi, co w ofercie ma Levi’s® Red Tab™

Levi’s® Red Tab™ to kolekcja dresów, które są najwygodniejszą opcją podczas codziennych domowych eskapad. Jednak wersja od marki Levi’s nie tylko przeznaczona jest do domowych i zawodowych obowiązków czy wieczornego relaksu. Kolekcja Levi’s® Red Tab™ idealnie sprawdzi się w warunkach zewnętrznych. Zakupy, kawa na mieście, spacer w parku czy podróż w nieznane – w tych sytuacjach marka Levi’s zapewnia nam komfort w niemal każdej sytuacji. A komfort jest najważniejszy, czyż nie?

Niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, czy się relaksujesz, ciężko będzie ci znaleźć wygodniejszy strój do wykonywania obydwu tych czynności niż dresy. Teraz, gdy granica między domem i biurem się zaciera, miło jest mieć dresy, które są nie tylko wygodne, ale także sprawiają, że czujesz się dobrze i świetnie się prezentujesz, gdy wychodzisz w nich z domu - zapewnia Levi’s.

Kolekcja Levi’s na sezon jesień–zima 2021 

Dresy to też świetna opcja na nadchodzący sezon jesienno-zimowy, kiedy miękkość i przytulność ubrań jest jak najbardziej pożądana. Kolekcja Levi’s® Red Tab™ totalnie wpisuje się w te potrzeby. Co warto podkreślić, jest ona uniseksowa, stworzona w 100% z bawełny, którą dopełnia haftowane logo Levi’s. Kolekcja Red Tab, nazywana przez markę Genderless, jest idealna do miksowania produktów na własnych zasadach, pobudzając naszą kreatywność.

Kolekcja Levi’s® Red Tab™ – dla każdego

Idea genderless, czyli propozycja ubrań przeznaczonych dla każdego, bez względu na płeć, to społeczny i modowy strzał w dziesiątkę! To między innymi ukłon w stronę generacji Z, która przedefiniowuje modowe ramy. Obecnie pojęcie płci staje się rozmyte. Chcemy nosić to, co nam się aktualnie podoba, uciekamy od ramek, etykietek.

Kolekcja Levi’s® Red Tab™ – akcesoria

W kolekcji Red Tab znajdziemy nie tylko n klasyczne bluzy czy dresowe spodnie oraz ponadczasowe T-shirty. To również Levi’s’owe dodatki czapka rybaczka Wordmark, plecak Levi’s L Pack Standard Issue (między innymi dla fanów tie-dye), który powstał z materiałów pozyskanych z recyklingu. Horizontal Lanyard Bag, czyli saszetka-torebka na sznurku, którą można nosić w dwóch wersjach – jako torebka, wówczas przepinamy sznurek poziomo, bądź jako saszetka, która pomieści telefon, karty bądź płyn antybakteryjny.

Sprawdźcie w galerii, jak prezentują się dresowe propozycje marki Levi's!