Lexy Chaplin przeżywa obecnie trudne chwile. Popularna influencerkaktóra popularność zdobyła dzięki udziałowi w internetowym projekcie o nazwie "Team X", ogłosiła kilka dni temu, że z powodu zawirowań w życiu osobistym robi sobie przerwę od mediów społecznościowych. Co ciekawe, tego samego dnia zawieszenie swojej aktywności na Instagramie ogłosił także jej bliski znajomy Marcin Dubiel, przez co internet kolejny raz zaroił się od plotek i spekulacji na temat obecnego statusu ich relacji. Wszystko wyjaśniło się już w środę po południu, gdy popularny youtuber zamieścił na swoim profilu obszerny wpis, w którym wprost oznajmił, że przez trzy ostatnie miesiące był w związku z Lexy i właśnie się z nią rozstał.

Lexy Chaplin komentuje post Marcina Dubiela o związku i rozstaniu

Wszystko wskazuje na to, że publiczne wyznanie Dubiela zaskoczyło Lexy. 21-latka przerwała jednak milczenie i zdecydowała się skomentować wpis swojego byłego już chłopaka.

Nie wiem za bardzo, co mam powiedzieć. Nie spodziewałam się, że Marcin wrzuci taki post. Nie mówił mi nic, że planuje wrzucić coś takiego – powiedziała w środę wieczorem na InstaStory.

Wyraźna zbita z tropu influencerka zdradziła, że nie planowała przeżywać rozstania na oczach internautów.

W każdym razie… To rozstanie jest bardzo ciężkie prywatnie, dla mnie i dla Marcina. Jest słabo. Nie wiem, jak mam jako osoba publiczna teraz do tego podejść, co mam powiedzieć, jak to ma wyglądać. Jest mi prostu smutno and I’m lost (jestem zagubiona – tłum. red.) – wyznała z trudem powstrzymując łzy.

Lexy ujawniła, że dzień, w którym doszło do jej rozstania z Marcinem, niefortunnie zbiegł się z terminem, w którym planowali w końcu oficjalnie poinformować fanów o łączącym ich uczuciu.

Co się w ogóle stało? Siedzę teraz i myślę sobie: „To nie miało tak wyglądać”. Mieliśmy teraz ogłaszać związek! Te filmiki, który wy widzicie w tym poście, to były filmiki, które ja przygotowałam do ogłoszenia związku, a teraz wyszło ogłoszenie rozstania. Wszystko jakoś tak na odwrót – stwierdziła.

Zobacz także:

Lexy Chaplin o Marcinie Dubielu: "Nadal go kocham"

Z pewnością nikt się nie spodziewał, że publiczne wyznanie miłości, na które tak długo czekały tysiące fanów Lexy i Marcina, nastąpi w tak smutnym momencie.

I really loved this guy (kochałam tego chłopaka tłum. red.) I still love him! Ja nadal go kocham. Dziwnie mi się to mówi do telefonu – powiedziała.

Nadal kocham Marcina i mam wrażenie, że będę go jeszcze dosyć długo kochała. Czasami to nie wystarczy. Czasami ludzie po prostu nie są sobie pisani – dodała, z trudem powstrzymując łzy.

Co ciekawe, Lexy stwierdziła na koniec, że wcale nie wyklucza opcji, że kiedyś znów będą z Marcinem tworzyć parę.

Wydaje mi się też, że… Wola Boża. Może teraz jest zły czas. Jeśli jesteśmy sobie pisani, to może jeszcze kiedyś się zejdziemy – podsumowała.

Myślicie, że to definitywny koniec wspólnej historii Lexy Chaplin i Marcina Dubiela?

ZOBACZ: Marcin Dubiel ujawnił, że był w związku z Lexy Chaplin. O rozstanie obwinia Donatana