Media społecznościowe mają ogromną moc, co z kolei ma przełożenie na różne aspekty życia każdej i każdego z nas. Dotyczy to m.in. relacji. I prawdopodobnie część z was domyśla się, że tym razem chodzi nam o tak zwanych detektywów z TikToka i to, jak działają. Osoby, które są zaangażowane w internetowe śledztwa, ujawniły już wiele związków, rozstań czy innych zawirowań w świecie celebrytów (a tym samym - przynajmniej w niektórych przypadkach - odebrali głównym zainteresowanym całą sprawą kawałek prywatności i poczucie sprawczości). Najlepszym tego przykładem, jeśli chodzi o „polski internet”, jest relacja Sylwii Gaczorek i Tomasza Fornala. To właśnie użytkowniczki oraz użytkownicy popularnej aplikacji odkryli, że łączy ich coś więcej. Teraz przyszedł czas na kolejną (domniemaną) parę. Według TikToka, Lexy Chaplin i Jan-Rapowanie spotykają się. 

Lexy Chaplin i Jan-Rapowanie są razem?

Skąd takie przypuszczenia? Cóż, internautki oraz internauci mają kilka „dowodów”. Autorki i autorzy krążących wokół tego tematu filmów zwrócili uwagę na jeden z najnowszych postów na profilu twórczyni internetowej. A właściwie na towarzyszący mu podpis: Kiedy jesteś w prywatnym związku z raperem, ale inne dziewczyny do niego piszą. Potem zauważyli, że zarówno ona, jak i Jan-Rapowanie pozowali do zdjęć na tej samej kanapie. Kolejna poszlaka dotyczyła biletów VIP, które jakiś czas temu Lexy Chaplin otrzymała od artysty. 

Lexy Chaplin skomentowała plotki o związku z Janem-Rapowanie

Po kilku dniach Lexy Chaplin skomentowała krążące w sieci plotki. Gwiazda internetu zorganizowała Q&A na swoim profilu na Instagramie i odpowiedziała m.in. na pytanie o jej relację z Janem-Rapowanie. Przyznała, że nie są w związku. 

Nic mnie z Jankiem nie łączy - napisała Lexy Chaplin na InstaStory. - Tym razem detektywi z TikToka w błędzie :) 

Choć wiele osób uwierzyło, że między tą dwójką może być coś więcej, słowa Lexy Chaplin nie pozostawiają najmniejszych wątpliwości. Tym razem internautki oraz internauci nie mieli racji.