Niedawno dowiedzieliśmy się o kolejnym rozstaniu, co ostatnio jest dość powszechne w show biznesie. Zaledwie kilka dni temu pisaliśmy o zakończeniu związku G-Eeazy'ego i Halsey, którzy postanowili skupić się na swoich karierach. Natomiast wczoraj dotarła do nas kolejna smutna wiadomość o (ponownym) rozstaniu Miley Cyrus i Liama Hemswortha. Para pół roku temu wzięła sekretny ślub, ale zagraniczna prasa rozpisywała się o tym, że poróżniła ich rozbieżna wizja wspólnej przyszłości i podjęli decyzję o zerwaniu.

Według magazynu OK! Magazine 28-letni Liam Hemsworth marzył o tym, aby założyć rodzinę i w niedalekiej przyszłości mieć dzieci. Z kolei Miley Cyrus nie wyobrażała sobie poświęcić się macierzyństwu. Pojawiły się również informacje o tym, że piosenkarka nie była nawet do końca przekonana do małżeństwa, ale uległa swojemu ukochanemu, dla którego to było bardzo ważne.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się. Wiemy dlaczego! >>>

Okazało się, że plotki o rozstaniu Miley i Liama mają niewiele wspólnego z prawdą. Tak wynika z InstaStories aktora, które opublikował kilka godzin po tym, jak informacje o kryzysie w ich związku obiegły cały świat. Na krótkim wideo państwo Hemsworth jadą samochodem, słuchając i tańcząc do piosenki, kiedy nagle Liam gwałtownie hamuje i krzyczy, strasząc Miley. Na koniec mówi „Number 1.”. Wygląda na to, że u nich wszystko w porządku, a informacje o zakończeniu związku to tylko plotki. Uff, ulżyło nam!