Liam Payne: pojednanie z One Direction 

Kilka dni temu w Londynie miała miejsce premiera filmu Louisa Tomlinsona „All Of These Voices”. Dokument przybliżył muzyczną podróż wokalisty, nie omijając jego początków w One Direction. Na evencie obecny był eksczłonek boysbandu, Liam Payne, który od czasu rozpadu grupy w 2016 niejednokrotnie niepochlebnie wypowiadał się o kolegach.

29-latek po premierze przeprosił w mediach społecznościowych Tomlinsona za to, że nie potrafił być dla niego dobrym przyjacielem w trudnych momentach. Piosenkarz odniósł się do mrocznego okresu w swoim życiu i zapewnił, że chciałby wynagrodzić koledze krzywdy, jakich ten doznał z jego strony. Stwierdził, że jest dziś innym człowiekiem.

Zobaczenie świata twoimi oczami zeszłej nocy było najpiękniejszą rzeczą, jakiej można było doświadczyć. (...) Tak mi przykro, że byłem niespełna rozumu i nie zachowałem się w stosunku do ciebie lepiej, wstydzę się za to, że nie byłem tak dobrym przyjacielem, jakim ty byłeś dla mnie, przynajmniej mam teraz czas i znów jestem sobą, więc spróbuję to naprawić – wyznał wokalista.

Pokajanie się artysty i jego obecność na evencie spowodowały eksplozję plotek: czy grupa One Direction zostanie reaktywowana?

Liam Payne odmieniony. Fani martwią się jego nowym wyglądem

Nie mniej dyskutowany stał się też inny wątek dotyczący Payne’a. W Londynie gwiazdor zaprezentował się bowiem w totalnie odmienionej wersji. Wyszczuplona twarz z ostro zarysowanymi kościami żuchwy – Liam wyglądał jak zupełnie inna osoba. Media prześcigają się w cytowaniu ekspertów z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, wymieniających zabiegi, jakimi prawdopodobnie poddał się piosenkarz. Mowa o wycięciu poduszek tłuszczowych z policzków i wolumetrii (modelowanie owalu twarzy za pomocą wypełniaczy).

Fani i fanki także nie pozostali obojętni na nowy look 29-latka. Wiele osób jest skonsternowanych i/lub zaniepokojonych transformacją artysty.

Co się stało z twoją twarzą, Liam? – pytają internautki i internauci.

Zobaczcie najnowsze (i starsze) zdjęcia piosenkarza w naszej galerii pod tekstem. Też się martwicie tą metamorfozą?

 

Zobacz także: