Żabson to postać, której z pewnością nie trzeba przedstawiać tym, którzy uważnie śledzą polską scenę muzyczną. Raper ma na swoim koncie już pięć platynowych płyt, a na samym Spotify słucha go miesięcznie ponad półtora miliona użytkowników serwisu. Trudno się więc dziwić, że popularny artysta przez długi czas uchodził za jednego z najbardziej pożądanych singli na krajowej estradzie.

Żabson – kawaler do wzięcia

Pod koniec 2019 roku media obiegła plotka, że autora hitu „Sexoholik” spotyka się z Sandrą Dorsz, czyli piękną uczestniczką ósmej edycji programu „Top Model”. Czy faktycznie połączyło ich coś więcej niż zwykła znajomość, jakich pełno na warszawskich salonach? Modelka twierdziła, że nie.

Plotki o Żabsonie to tylko plotki. Mateusz to mój dobry kumpel i to tyle. Tą odpowiedzią chciałabym uciąć wszystkie plotki na nasz temat - powiedziała na początku 2020 roku podczas wizyty w programie „Dzień Dobry TVN”.

Następnie gwiazdora zaczęto łączyć z popularną influencerką, Angeliką Muchą, znaną lepiej w sieci jako Littlemooonster96. Stało się tak, ponieważ uczestniczka programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” oraz „Agent – Gwiazdy”, a prywatnie wielka fanka Justina Biebera, zaczęła mówić o swojej sympatii do polskiego rapera oraz opublikowała w sieci ich wspólne zdjęcie.


Mateusz Zawistowski, bo tak naprawdę nazywa się Żabson, wyśmiał te plotki.

Zastanówmy się teraz wszyscy. Czy jak z kimś robię sobie zdjęcie, to znaczy, że z tym kimś jestem? Ja p******ę. Ciekawe podejście do życia - tak odpowiedział na początku 2020 roku na powtarzające się pytania od fanów o związek z Angeliką podczas instagramowego live'a.

Lila Janowska i Żabson – jak to z nimi było?

W połowie 2020 roku social media i serwisy internetowe o życiu celebrytów obiegły kolejne doniesienia na temat życia uczuciowego Żabsona. W sieci zaczęło bowiem huczeć od plotek na temat jego romansu z inną gwiazdką Instagrama i YouTube'a, Lilą Janowską. Tym razem redaktorzy i internauci trafili w przysłowiową dziesiątkę.

Lila i Mateusz chcieli, aby rodzące się między nimi uczucie nie było od samego początku obiektem spekulacji i komentarzy. Nie pokazywali się więc razem publicznie, a także nie zamieszczali w sieci zdjęć z pierwszego wspólnego urlopu w Hiszpanii. Gdy ich relacja stała się już znacznie bardziej stabilna, postanowili przestać się ukrywać. Na zdjęciach z kolejnego urlopu, na który wybrali się w październiku na słoneczną Maltę, pozowali już razem, tym samym oficjalnie potwierdzając, że są parą.

Zobacz także:

Kilka uroczych chwil - napisała Lila pod pierwszym wspólnym zdjęciem z ukochanym na swoim instagramowym profilu.


Co ciekawe, w momencie gdy Lila i Żabson postanowili upublicznić swój związek, na łamach serwisów plotkarskich niespodziewanie powrócił temat rzekomej relacji rapera z Littlemooonster96. Po tym jak Lila ogłosiła związek z wykonawcą przebojów „Obok” i „Icey” Mucha ponoć przestała obserwować ją na Instagramie. Plotki o napiętych relacjach między dwiema influencerkami dodatkowo podsyciła sensacyjna wypowiedź byłego chłopaka Janowskiej. Robert Walkiewicz stwierdził bowiem, że Lila odbiła Żabsona swojej dobrej koleżance z branży. Niektórzy twierdzą jednak, że eks influencerki wcale nie miał na myśli Angeliki, lecz... Agatę Fąk, czyli Fagatę.

Ile jest prawdy w tych wszystkich doniesieniach? To wiedzą tylko sami zainteresowani. Pewne jest jednak to, że plotki i złośliwe insynuacje nie zatruły atmosfery w związku Lili i Żabsona. Są ze sobą już od dwóch lat i wygląda na to, że wciąż są sobą zauroczeni tak samo mocno, jak na początku znajomości.

Najpiękniejsze wspólne zdjęcia pary znajdziecie w galerii.

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.