Pod koniec lipca w mediach pojawiły się doniesienia, według których Lili Reinhart i Cole Sprouse mieli zakończyć swój związek. Za przyczynę ich rzekomego rozstania uznano niezgodność charakterów i odmienne priorytety. Fani nie mogli uwierzyć, że gwiazdy serialu Riverdale nie są już razem. Lili Reinhart i Cole Sprouse rzadko i niechętnie opowiadają o swoim życiu prywatnym, ale tym razem postanowili zrobić wyjątek. A to za sprawą okładki W Magazine, której gwiazdami zostali. Aktorka napisała wtedy na swoim Instagramie: Wiarygodne źródło potwierdza, że nie wiecie nic. Czy to znaczy, że jednak są razem?! Wszyscy czekali na kolejny „znak”. Takim okazały się wzruszające życzenia i wiersz miłosny, który Lili Reinhart opublikowała z okazji urodzin Cole’a Sprouse’a – swojego (nadal) chłopaka. Co więcej, odtwórczyni roli Betty Cooper udzieliła ostatnio wywiadu, w którym (po raz pierwszy!) odniosła się do spekulacji związanych z rozstaniem.

Lili Reinhart i Cole Sprouse jednak są razem? Aktorka skomentowała plotki o rozstaniu!

Już niedługo do kin trafi nowy film z udziałem Lili ReinhartHustlers. Przypomnijmy, że na wielkim ekranie pojawią się również Jennifer Lopez, Cardi B i Constance Wu. Młoda aktorka udzieliła krótkiego wywiadu przy okazji promocji nowego projektu. W rozmowie z portalem Coveteur przyznała, że tegoroczne Halloween planuje spędzić ze swoim chłopakiem – Cole’m.

Myślę, że skłonię się w kierunku postaci Halloween. Prawdopodobnie zrobię to z moim chłopakiem, Cole’m. Nie chcę za dużo ujawniać, szczególnie jeśli to nie wyjdzie, ale chodzi o duet telewizyjny – powiedziała Lili Reinhart dla Coveteur.

Teraz nie mamy żadnych wątpliwości. Lili Reinhart i Cole Sprouse są razem! Jesteśmy bardzo ciekawe, za kogo dokładnie przebierze się aktorska para.

Lili Reinhart i Cole Sprouse jednak są razem! Aktorka złożyła życzenia urodzinowe swojemu chłopakowi, które Was wzruszą >>>