W zeszłym tygodniu świat obiegła informacja o rozstaniu Lili Reinhart i Cole Sprouse’a, aktorskiej pary, która gra w jednym z popularniejszych seriali młodzieżowych, Riverdale. Zagraniczne media powoływały się na bliżej nieokreślone źródła, a dowodem tego, że aktorzy zakończyli swój związek miał być Comic-Con w San Diego, na którym ledwo ze sobą rozmawiali i utrzymywali dystans. Para miała rozstać się po 2 latach spotykania. Niecałe 24 h od kiedy plotki trafiły do sieci, para ustosunkowała się do tych doniesień. Lili i Cole pojawili się na pierwszej wspólnej okładce W Magazine w sesji stylizowanej na wampiry. Udzielili też oddzielnych wywiadów, w którym uchylili rąbek tajemnicy na temat swojego uczucia. Aktorka pod fotografią okładki na swoim Insta skomentowała całą sytuację krótko: „Wiarygodne źródło potwierdza, że nie wiecie nic”. Natomiast jej chłopak napisał: „Niesamowita przyjemność wstrząsnąć Waszą wiarą w tabloidy”. Żadne z nich nie potwierdziło, ani nie zaprzeczyło wprost doniesieniom o rozstaniu, ale wygląda na to, że Lili Reinhart i Cole Sprouse wciąż są razem, ponieważ aktorka złożyła wzruszające życzenia z okazji 27. urodzin Cole’a i napisała dla niego miłosny wiersz, którym podzieliła się na Instagramie. 

Cole Sprouse i Lili Reinhart przerwali milczenie i skomentowali plotki o rozstaniu. Para pojawiła się na wspólnej okładce >>>

Lili Reinhart napisała miłosny wiersz z okazji urodzin Cole Sprouse’a

Lili i Cole nie opowiadają publicznie o swoich prywatnych sprawach (poza drobnymi wyjątkami jak ten z zeszłego tygodnia), trzymając życie uczuciowe z dala od świateł reflektorów. Jednak od czasu do czasu wrzucają wspólne zdjęcia na Instagram.Tak było również w przypadku ostatnich urodzin, które aktor obchodził wczoraj. Cole Sprouse skończył 27. lat, a z tej okazji Lili Reinhart opublikowała jego zdjęcie z papierosem i podzieliła się z fanami miłosnym wierszem, jaki dla niego napisała. „Próbowałam znaleźć wiersz, który mogłabym Ci wysłać. Ponieważ słowa mnie zawiodły. Ale szukałam i nie znalazłam niczego, na co zasługujesz. Żadne z tych miłosnych wierszy nie zrobią tego dobrze. Żadne słowa nie pasują. Ponieważ nie znają fortuny, jaką jest miłość do ciebie”.

To zdecydowanie najbardziej wzruszająca i romantyczna rzecz, jaką dziś przeczytaliśmy. Nie mamy zatem wątpliwości, że Lili Reinhart i Cole Sprouse wciąż są razem! Zobaczcie zdjęcie urodzinowe aktora w galerii powyżej.