Raczej nie nadużywamy określenia „gwiazdorska obsada”, ale w tym wypadku nie ma wątpliwości, że to właściwe stwierdzenie. Na Instagramie Lili Reinhart pojawił się screet shot artykułu o najnowszym filmie, w którym występuje m.in. aktorka Riverdale. Główni bohaterowie serialu coraz lepiej radzą sobie w Hollywood, grając w kinowych hitach. Przypomnijmy, że na wielkim ekranie zadebiutował niedawno jej (serialowy i prawdziwy) chłopak, Cole Sprouse, który wcielił się w główną rolę w dramacie na nastolatków Five Feet Apart. Ale to nie wszystko! Instagram Stories Lili wywołało sporo emocji, ponieważ obok niej w produkcji, o której wciąż niewiele wiadomo, pojawi się plejada silnych kobiecych osobowości na czele z Jennifer Lopez i… Cardi B! 26-letnia raperka, która zadebiutowała albumem Invasion of Privacy i zgarnęła najważniejsze nagrody, stając się niekwestionowaną księżniczką rapu, po raz pierwszy zagra w filmie. O czym będzie opowiadał Hustlers i kiedy odbędzie się premiera? Sprawdźcie poniżej.

Powstanie spin-off serialu „Riverdale”! Zagra w nim gwiazda „Słodkich kłamstewek” >>>

Hustlers to film, w którym zagrają Lili Reinhart, Jennifer Lopez i Cardi B

Scenariusz Hustlers, za którym stoi Lorene Scafaria, która odpowiada także za reżyserię, opowiada prawdziwą historię kobiet, którą opisała w artykule w New York Magazine w 2015 roku Jessica Pressler. Szczegółowo opisała w nim, jak grupa striptizerek oszukiwała bogatych mężczyzn z Wall Street, którzy byli ich klientami. W główną rolę przewodniczącej całej grupy wcieli się Jennifer Lopez. Reżyserka obrazu wyznała, że od kiedy wpadła na pomysł tego filmu, w tej roli widziała piosenkarkę. Co więcej, w obsadzie pojawią się, tak jak wspominaliśmy, Lili Reinhart oraz Cardi B. Oprócz nich w Hustlers egzotyczne tancerki zagrają: Constance Wu, Keke Palmer i Julia Stiles. Zdjęcia do filmu ruszyły kilka tygodni temu. 

Hustlers - data premiery filmu z Jennifer Lopez, Lili Reinhart i Cardi B 

Kilka dni temu Jennifer Lopez, która gra jedną z głównych ról w filmie Hustlers, zdradziła na Instagramie datę premiery. W Stanach Zjednoczonych produkcja w reżyserii Lorene Scafarii trafi na wielkie ekrany już 13 września tego roku. Biorąc pod uwagę to, że zdjęcia rozpoczęły się w tym roku, tempo jest naprawdę zawrotne! Niestety nie wiemy, kiedy Hustlers pojawi się w polskich kinach. 

W galerii powyżej znajdziecie kilka zdjęć z planu filmu!