Od kilku miesięcy w zagranicznych mediach krążą plotki, według których Lily Allen spotyka się z Davidem Harbourem. Widziano ich bowiem na wspólnych zakupach, a także w londyńskim teatrze. Jak dotąd zakochani nie komentowali tych doniesień. Teraz możemy mieć jednak pewność. Pochodząca z Wielkiej Brytanii wokalistka i gwiazdor serialu Stranger Things są parą! Informacje dotyczące nowego związku potwierdziła na Instagramie główna zainteresowana, czyli Lily Allen. I zrobiła to w niezwykle subtelny sposób.

Lily Allen i David Harbour z serialu Stranger Things są parą!

Lily Allen i David Harbour zostali przyłapani przez paparazzi na spacerze po ulicach Nowego Jorku. Na zdjęciach, które opublikował portal The Mirror, widać, że zakochani nie szczędzili sobie czułości. Trzymali się za ręce, przytulali się, dawali sobie romantyczne pocałunki. Co więcej, Lily Allen wspierała swojego partnera podczas występu w Saturday Night Live. Kibicowała mu zza kulis. Opublikowała też wymowne Instastory – zdjęcie Davida Harboura. Spostrzegawczy fani zauważyli, że na bicepsie aktora znajduje się podpis – mój. W ten subtelny sposób Lily Allen potwierdziła związek z Davidem Harbourem.

Fanom nie umknął fakt, że brytyjską wokalistkę i odtwórcę roli Jima Hoppera w serialu Stranger Things dzieli 10 lat równicy. Lily Allen i David Harbour pasują do siebie? Naszym zdaniem stworzą jedną z najbardziej cool, a zarazem nieoczywistych par show-biznesu.

Selena Gomez i Niall Horan są parą?! >>>