W październiku ubiegłego roku dowiedzieliśmy się, że Lily-Rose Depp spotyka się z Timothée Chalametem. Paparazzi przyłapali młode gwiazdy na pocałunkach w deszczowy wieczór w Nowym Jorku (romantycznie, prawda?). Tym samym potwierdziły się plotki dotyczące ich związku. Lily-Rose Depp i Timothée Chalamet zagrali razem w filmie Król. Wszystko wskazuje na to, że uczucie między nimi rozkwitło właśnie na planie nowej produkcji Netflixa. Wczoraj (2 września) na Festiwalu Filmowym w Wenecji zjawiła się obsada Króla. Oczywiście, wśród aktorów nie mogło zabraknąć Lily-Rose Depp i Timothée Chalameta!

Lily-Rose Depp i Timothée Chalamet po raz pierwszy oficjalnie razem!

Lily-Rose Depp i Timothée Chalamet dotarli na wyspę Lido, aby promować Króla, czyli najnowszy film ze swoim udziałem. To pierwsze – oficjalne wyjście pary. Musimy przyznać, że… bardzo udane! Oboje postawili na monochromatyczne stylizacje. Lily-Rose Depp miała na sobie pudrowo różową sukienką od Chanel. Przypomnijmy, że córka Johny’ego Deppa i Vanessy Paradis od kilku lat współpracuje z francuskim domem mody. Natomiast Timothée Chalamet postawił na srebrny garnitur marki Haider Ackermann. Zaglądajcie do naszej galerii (na górze strony), gdzie znajdziecie urocze zdjęcia Lily-Rose Depp i Timothée Chalameta z 76. Festiwalu Filmowego w Wenecji. Lubicie ich jako parę? My bardzo!

Festiwal Filmowy w Wenecji 2019: Scarlett Johansson, Brad Pitt, Elsa Hosk i inne gwiazdy na czerwonym dywanie. Oto najpiękniejsze kreacje >>>