Córka Johnny’ego Deppa i Vanessy Paradis została przyłapana przez paparazzi z nowym chłopakiem. Parę widziano w Los Angeles, kiedy wybrali się na wspólne zakupy do supermarketu.

Kim jest raper, z którym sfotografowano Lily-Rose Depp?

Lily-Rose Depp i Austin Butler

Jeszcze kilka miesięcy temu pojawiały się plotki o powrocie Lily-Rose Depp do Timothéego Chalameta. Falę pogłosek o tym, że para do siebie wróciła, wywołało ich spotkanie w Paryżu. Te spekulacje zostały jednak szybko ukrócone. Przerwały je fotografie, na których było widać młodą aktorkę całującą się z Austinem Butlerem znanym z „Pewnego razu… w Hollywood”. Para wybrała się wtedy do jednej z londyńskich restauracji na romantyczną kolację. Pomimo licznych informacji, które na bieżąco przekazywały media, para nigdy nie potwierdziła oficjalnie swojego związku. Teraz wszystko wskazuje na to, że nie było to nic poważnego, bo zaledwie trzy miesiące później młoda aktorka znów została przyłapana przez paparazzi, ale już z kimś innym.

Lily-Rose Depp i Yassine Stein

Aktorka i modelka została sfotografowana z Yassine'em Steinem, francuskim raperem, kilka dni temu w Los Angeles. Ich zdjęcia opublikował magazyn „People”. Parę przyłapano podczas wyjazdu na wspólne zakupu do supermarketu. Na zdjęciach widzimy ich na parkingu z koszem zakupowym i kubkami kawy oraz matchy. Nie to jednak najbardziej zainteresowało fanów i fanki młodej aktorki. Na jednej z fotografii widać pocałunek pary. Na drugim zdjęciu natomiast Yassine obejmuje idącą obok niego Lily-Rose. Jak donosi „Daily Mail”, para była widziana razem już wcześniej. Jeszcze w październiku zostali wypatrzeni podczas wspólnego spaceru w Paryżu. Wszystko wskazuje zatem, że Lily-Rose Depp ma nowego chłopaka.

Kim jest Yassine Stein?

Stein stał się ostatnio popularnym nazwiskiem w mediach społecznościowych. Po wiadomości o jego romansie z aktorką Lily-Rose Depp ludzie zaczęli masowo wyszukiwać informacji na jego temat. Tych jednak nie ma zbyt wiele. Francuski raper nie jest aktywny w mediach społecznościowych, nie dzielił się też nigdzie szczegółowymi wiadomościami dotyczącymi swojej biografii. Z tego powodu na ten moment nie wiadomo zbyt wiele. Muzyk pochodzi z Casablanki w Maroku. Zadebiutował na muzycznej scenie z raperem Lomepalem. W świat francuskiego hip-hopu wkroczył z albumem HAYAT, który został wydany 5 maja 2020 roku. Stein jest również francuskim reżyserem i członkiem L'Odre Collectif.