Nie Kendall Jenner, a córka Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis zamknęła pokaz Chanel Haute Couture wiosna 2017 w Paryżu. W tym sezonie Karl Lagerfeld zaprosił wszystkich do domu z luster. 

Dwa lata temu Lily-Rose Depp oficjalnie pojawiła się na salonach u boku Karla Lagerfelda na pokazie Chanel Métiers d'Art w Nowym Jorku. Kilka miesięcy później nowa muza projektanta pojawiła się w pierwszej kampanii francuskiego domu mody - Chanel Eyewear promującej luksusową linię okularów przeciwsłonecznych.

W maju 2016 roku świat obiegła informacja, że młodziutka Lily została ambasadorką nowych perfum Chanel N°5 L'Eau - to był przełomowy moment w jej karierze i potwierdzenie faktu, że Karl Lagerfeld ma swoją nową muzę.

W Paryżu podczas pokazu Chanel Haute Couture wiosna 2017 Lily-Rose Depp zamknęła pokaz w przepięknej sukni ślubnej idąc pod rękę z projektantem. Wiecie, kto do tej pory dostąpił tego zaszczytu? Claudia Schiffer w 1991, 1992, 1993 i 1994 roku, Devon Aoki podczas pokazu w 1999 roku i rok później, Linda Evangelista w 2003 roku, Irina Lazareanu w 2006 roku czy Kendall Jenner 2 lata temu.