SportStyleStory: dobry styl i wygoda

Jedno miejsce, wiele (wyjątkowych) marek... Uwielbiamy takie praktyczne rozwiązania! Co takiego znajdziesz w sklepie internetowym SportStyleStory? Szeroką ofertę dresów, strojów fitness, butów sportowych, sneakersów i... wielu innych.

Materiały prasowe

Niezależnie od tego, czy szukasz nowego outfitu w góry, na siłownię, na spotkanie towarzyskie, na wieczorne wyjście, na deskę, na #homeoffice czy, po prostu, na co dzień, koniecznie zajrzyj na sportstylestory.com. Gwarantujemy, że znajdziesz tam coś stylowego (i wygodnego!) dla siebie.

Materiały prasowe

SportStyleStory „Living the moment”: pewność siebie poprzez stylizację

Ideą najnowszej kampanii SportStyleStory „Living the moment” jest przede wszystkim przełamywanie codziennej rutyny. Powszechnie wiadomo, że odpowiedni strój potrafi dodać nam pewności siebie, poprawić nastrój, a także urozmaicić nieco szarość codziennego dnia. Bohaterami tej wyjątkowej kampanii jest trójka przyjaciół, którzy na city break wyjechali do pięknego Paryża. 

Miksuj kolory, nie bój się odważnych połączeń. Postaw na wygodę, wyznaczaj trendy, bądź sobą - przekonują przedstawiciele SportStyleStory.

Materiały prasowe

Stylizacje bohaterów kampanii (na przekór temu, co w pierwszej chwili kojarzy nam się z tym eleganckim miastem miłości) są pełne luzu, swobody, bez najmniejszej „spiny”. Stolica Francji z kolei to nieprzypadkowa destynacja. Miejsce, które podbija serca ludzi z całego świata. Miasto, do którego większość z nas wraca z niesamowitą przyjemnością. Pełne inspiracji, dobrej energii i wyjątkowego klimatu!

Zobacz także:

Materiały prasowe

Porzuć zatem oklepaną wizję sztampowych beretów, eleganckich chust i spodni w kant. Chcesz wiedzieć, co takiego dziś nosi się w Paryżu? Sneakersy i wygodny dres! A na głowie? Zamiast beretu, odpowiednio dobraną bejsbolówkę. Ten stylowy dodatek pasuje niemal do każdej stylizacji. 

Materiały prasowe

Pozytywny vibe przez stylizację - oto główna idea SportStyleStory. Multibrand zaprosił również do kolejnego etapu letniej kampanii wyjątkowych ambasadorów, którzy zdecydowali się podjąć specjalne wyzwanie... Na ten moment nie możemy jeszcze zdradzić wam, kto wziął udział w tym projekcie, ale udało nam się już podejrzeć efekty. Zapewniamy, że influencerzy naładowali nas ultrapozytywnie! Nie mamy wątpliwości, że podobnie będzie z wami. 

Materiały prasowe

Zachęcamy też do śledzenia SportStyleStory na profilach społecznościowych tej marki. Trzymajcie rękę na pulsie, bo przygotowali dla was coś wyjątkowego.

Materiały prasowe

A oto wideo, które powstało w ramach najnowszej kampanii. Łapcie garść inspiracji!

Zdjęcia do sesji wykonała Dorota Szulc.