Jeżeli mieszkacie w Warszawie, albo odwiedziliście stolicę w ubiegłym tygodniu, na pewno zauważyliście wiszące w centrum plakaty z pytaniem Are You Really Ok? Część z was mogła je również zobaczyć w mediach społecznościowych – na przykład w relacjach InstaStories, które publikowali popularni influencerzy. Kto rozwiesił te kolorowe plakaty i dlaczego? Jak się okazało, za całe zamieszanie odpowiedzialna jest marka Local Heroes. Członkowie teamu jednego z naszych ulubionych brandów najpierw zawiesili plakaty z tajemniczym pytaniem are you really ok?, po czym dowiesili drugą, turę z zaskakującą i radosną  odpowiedzią: Because we're great. We are Opening Our First FlagshipStore. Tak, to się dzieje naprawdę! Local Heroes otwiera swój flagowy sklep.

Local Heroes otwiera swój pierwszy sklep stacjonarny!

Gdzie będzie znajdować się flagowy sklep Local Heroes i na kiedy zaplanowano jego otwarcie? Spieszymy z odpowiedzią! Pierwszy sklep stacjonarny rodzimej marki zostanie ulokowany w najmodniejszej części Warszawy – w otoczeniu stylowych butików, a także w pobliżu hipsterskiego Placu Zbawiciela. Jego dokładny adres to Mokotowska 49 (nie wyobrażamy sobie lepszej lokalizacji). Do otwarcia flagowego sklepu Local Heroes został niewiele ponad tydzień. Ubrania i dodatki z metkami LH będziecie mogli kupić stacjonarnie od 13 grudnia. Tego dnia na klientów sklepu czekają wyjątkowe atrakcje i niespodzianki.

Otwarcie sklepu jest dla nas ogromnym przedsięwzięciem i przede wszystkim spełnieniem marzeń.

Bo kto by pomyślał, że ten szalony pomysł, założenia marki z koszulkami, przerodzi się w coś tak dojrzałego i stabilnego, a co więcej doczeka się własnego sklepu.

Przez 3 miesiące, tak naprawdę każdy z nas skupił wszystkie swoje siły, na przygotowaniach oraz realizacji tego projektu!

A to wszystko dlatego że zależy nam, aby flagowy sklep Local Heroes, nie był tylko przestrzenią sprzedażową, ale przede wszystkim wyjątkowym miejscem, w którym nasi klienci będą czuli się dobrze.

Pytanie, które zadaliśmy – „Are you really ok?", jest dość podchwytliwe.

Każdy z nas czasem czuje się zmęczony, przytłoczony, czy zestresowany.

Przy tym naprawdę ważnym projekcie pojawiło się wiele emocji, zarówno pozytywnych jak i negatywnych.

Zobacz także:

Jednak koniec końców „We’re great!" Bo wiemy, ze wspólnymi siłami udało nam się stworzyć coś ekscytującego i na poziomie, tak aby nasi klienci otrzymali usługę najwyżej jakości, na którą zasługują.

Razem z rozpoczęciem kampanii „Are you really ok?” chcemy pokazać Wam, że Local Heroes to ludzie, którzy kochają swoją prace i z pasją podchodzą do tego co robią na co dzień..

Czasem każdy z nas zadaje sobie to pytanie, bo nie ukrywajmy, są chwilę gdy bywa ciężko.

Jednak koniec końców, jutro jest nowy dzień i wszystko będzie dobrze.

Otwarcie pierwszego sklepu stacjonarnego jest kolejnym sukcesem Local Heroes. Przypomnijmy, że w 2019 roku marka nawiązała współpracę z galerią Zachęta i stworzyła kapsułową kolekcję inspirowaną dziełami sztuki z jej archiwum. Relację z wydarzenia Local Heroes x Zachęta mogliście śledzić na naszym InstaStory. Co więcej, od jakiegoś czasu ubrania i dodatki Local Heroes dostępne są również na platformie ASOS. To ogromne osiągnięcie! Mamy nadzieję, że marka nie spocznie na laurach. Nie wiemy, jak wy, ale planujemy już zakupy w sklepie stacjonarnym Local Heroes. Do zobaczenia na Mokotowskiej 49!

Jessica Mercedes otwiera pierwszy sklep Veclaim! Wiemy, gdzie >>>