Dziewczyny z Local Heroes- Areta Szpura i Karolina Słota udowadniają, że nuda w modzie (i nie tylko) jest do bani. "Reality Sucks" to nowa kolekcja streetowego brandu, który dawno już podbił nie tylko nasze podwórko ale i zagranicę. Chyba wszyscy pamiętacie jak ich T-shirt "Doing real stuff sucks" ni stąd ni zowąd założył Justin Bieber namierzony przez dziewczyny przez... satelitę! (Wyśledziły jego dom przez google maps i po prostu wysłały mu flagowy model.)

A co w nowej kolekcji? Słodko, dziewczęco, seksi i z przymrużeniem oka. T-shirty z wyciętym na dekolcie kształtem serca i takie z nadrukowanymi z przodu ogrodniczkami, albo wielkim uśmiechem. Do tego bielizna z szeroką gumką i nadrukowaną kontrastową nazwą marki. Hity to zdecydowanie cukierkowe stroje kąpielowe z printami, satynowe bombery i croptopowe bluzy z kontrastującymi ściągaczami.

Akcenty ze światowych wybiegów? Gingham check na koszulach, wariacje na temat dżinsu- podwijane szorty, poszarpane kurtki i kamizelki, boyfriendy z dziurami i kolorowe naszywki literki na dzianinowych bluzach i kurtkach. Całość- super!

kamila wagner