Kolekcja 

To nawiązująca do stylu vintage kobiecość w czystej postaci. Kolekcja zaprojektowana we współpracy z projektantką i stylistką Anną Poniewierską prezentuje się imponująco. Delikatne, pastelowe kolory, stylizowane desenie i wysokiej jakości tkaniny współgrają z fasonami prosto z lat 60 i 70. W kolekcji znajdziecie trapezowe i koszulowe sukienki, patchworkowe twin sety, marynarkowe minipłaszczyki, koszulowe bluzki i topy nieśmiało nawiązujące do ery hippie. W kolekcji rządzą odcienie bieli i brzoskwini uzupełnione chabrowym błękitem, różem i zgaszoną zielenią.

Inspiracje

Gorące Saint Tropez i duch minionej epoki. Kolekcję zainspirował klimat lat 60./70. i styl filmowych ikon Jane Birkin, Romy Schneider i Catherine Deneuve.

Lou Saints

To siostrzana marka biżuteryjnego Lilou założona przez Magdalenę Mousson-Lestang. Uwagę na ich projekty zwróciły takie gwiazdy jak Ania Jagodzińska, Paulina Krupińska, Paulina Holtz czy Julia Kamińska. Ubrania z najnowszej kolekcji marki są dostępne w salonach Lilou w Warszawie, Poznaniu i Łodzi.

 

WSZYSTKIE ZDJĘCIA Z KAMPANII ZNAJDZIESZ W NASZEJ GALERII

kamila wagner