Julia Nowakowska i Dominik Grot wygrali drugą polską edycję "Love Island". Tuż po powrocie do kraju kontynuowali swoją znajomość, chętnie okazywali sobie uczucia w mediach społecznościowych i udzielali wspólnych wywiadów. Jak się okazuje, rzeczywistość była zupełnie inna - ich związek nie przetrwał dość krótkiej próby czasu, o czym sami zainteresowani poinformowali na Instagramie. 

- Słuchajcie moi drodzy. Dzisiaj trochę innych wieści. Chciałbym Wam powiedzieć, że bajka, która zaczęła się w "Love Island" dobiegła końca i tym razem nie zakończyła się happy endem. Rozstaliśmy się z Julą. Nie chcę pisać jednak o powodach i szczegółach takiej decyzji. Nie jestem zwolennikiem tego, żeby poruszać takie tematy na instagramie, szczególnie jeśli chodzi o kwestie rozstania. Po prostu nam się nie ułożyło, ale czuję się zobowiązany żeby Wam to przekazać - oznajmił Dominik.

Trochę więcej na temat rozstania napisała Julia, która stwierdziła, że ona i Dominik pochodzili z dwóch różnych światów.

- Nasz związek może się skończył, ale było więcej śmiechu niż łez ... Uważam, że było warto. Trudno być szczęśliwym w tej chwili, ponieważ jest tak wiele emocji. Ale na razie - chcę podziękować za wszystkie wspaniałe wspomnienia zarówno na wyspie, jak i poza nią. Całe to doświadczenie było jednym z najwspanialszych doświadczeń w moim życiu - a najtrudniejszą częścią było przystosowanie się do prawdziwego życia i rozwój poprzez próby prawdziwej miłości w świetle reflektorów i mediów. Wiele się nauczyłam - szczególnie o sobie i muszę Ci za to podziękować. Niestety, zdaliśmy sobie sprawę, że nie pasujemy do siebie i to jest w porządku ... Czasami najlepszym gestem miłości jest pozwolić komuś odejść, aby znaleźć miłość nam przeznaczoną - napisała 20-latka. 

- Przykro mi, wszystkim, którzy w nas wierzyli chcę powiedzieć, żebyście nie tracili nadziei na miłości. Miłość jest dostępna dla wszystkich - ale to ciężka praca. I próbowaliśmy z Dominikiem - naprawdę próbowaliśmy! Życzę mu wszystkiego najlepszego. Pochodzimy z dwóch zupełnie różnych światów i nauczyłam się, że miłość nie wystarczy i niektórych rzeczy nie da się rozwiązać. Dominik to wspaniały facet i wiem, że pewnego dnia sprawi, że ktoś będzie bardzo szczęśliwy. Musieliśmy być szczerzy wobec siebie i wobec Was wszystkich - dlatego właśnie dlatego przekazujemy Wam tę smutną wiadomość - dodała. 

Julia i Dominik z "Love Island" nie są już parą. Jakie były przyczyny rozstania? 

Fani byłej już pary natychmiast zaczęli szukać winnych ich rozstania. Internauci nie mają wątpliwości, że za wszystkim stoi... inna uczestniczka "Love Island", a prywatnie dobra przyjaciółka Nowakowskiej, Ola Kotowska, która od pewnego czasu jest singielką. Zdaniem rozwścieczonych internautów to ona miała zły wpływ na związek Julii i Dominika. 

Nie wyglądasz na smutną z tego powodu. Chyba koleżanka namieszała za bardzo w głowie; - Julka, Julka, wiadomo różnie to w życiu. Ale też uważaj na fałszywych "przyjaciół", bo aż uszy bolą jak Ola się Ciebie pyta, kto jest Twoja najlepszą przyjaciółką. Omg serio? Widać, że chce się wkupić w Twoje towarzystwo. Ściskam - czytamy w komentarzach. 

Jesteście zaskoczeni, że to już koniec wielkiej miłości Julii i Dominika? 

ZOBACZ TAKŻE: "Love Island" - czy program jest ustawiony? Zaskakująca wypowiedź Igora [EXCLUSIVE]