Najbliższe odcinki "Love Island 3" zapowiadają się niezwykle emocjonująco. Na "Wyspie Miłości" nastąpi bowiem prawdziwe trzęsienie ziemi - startuje projekt o wymownej nazwie "Casa Amor". Zastanawiacie się, o co dokładnie w nim chodzi? Jesteście we właściwym miejscu. Wyjaśniamy krok po kroku nowe reguły gry w trzecim sezonie "Love Island".

"Love Island" - co to jest "Casa Amor"?

Z hiszpańskiego "casa amor" to po prostu "dom miłości", ale w "Love Island" oznacza jedno... ogromne zamieszanie i emocje. Oto co się wydarzy. Panowie otrzymają wiadomość - muszą spakować się i opuścić dotychczasowy dom. Czeka na nich zupełnie nowe lokum, a w nim pięć pięknych nieznajomych. Dziewczyny zostają w willi, ale one również dostaną szansę na poznanie nowego partnera. Miejsce ich mężczyzn zajmą nowi uczestnicy. Co później? Leniwe rozmowy przy basenie, wspólne śniadania i randki, dzięki którym "Islanderzy" mają okazję poznać nowo przybyłych uczestników i zdecydować z kim chcą stworzyć parę. 

"Love Island" - poznaj zasady projektu "Casa Amor"

"Casa Amor" to w wielkim skrócie wielki test dla związków "Wyspiarzy". Cały projekt zostanie zakończony przeparowaniem, w trakcie którego uczestniczki zdecydują, czy chcą stworzyć nową parę, czy czekają na powrót swoich byłych partnerów. Nie wiedzą jednak, czy ci wrócą do willi sami, czy z nowo poznanymi mieszkankami domu miłości.

Dokonując wyboru, panowie również nie będą zdawać sobie sprawy z tego, czy ich dotychczasowe wybranki zdecydowały się na nowy związek czy chcą wrócić do stanu rzeczy sprzed eksperymentu.

Co stanie się z tymi którzy źle ulokują swoje uczucia? Dewiza programu zostaje bez zmian - single wracają do domu. Każdy uczestnik, który zostanie bez pary będzie miał tradycyjnie 30 minut na spakowanie walizek i opuszczenie hiszpańskiej willi. Obecność w programie będzie zależała od tego jak bardzo szczerze były zbudowane dotychczas uczucia. 

Zobaczcie zdjęcia nowej willi w której "Islanderzy" zostaną poddani prawdziwemu testowi wierności. W "Casa Amor" panowie oraz nowoprzybyłe uczestniczki będą mieć do dyspozycji przestronną kuchnię z jadalnią, sypialnię z pięcioma łóżkami, a także przepiękny taras z basenem i widokiem na panoramę Marbelli.

Zobacz pierwsze zdjęcia z willi "Casa Amor" już teraz w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Kim są uczestniczki "Love Island 3" z willi "Casa Amor"? Oto Natalia, Aneta, Laura, Sandra i Magda