Dalsze losy uczestników „Love Island” i „Hotel Paradise” potrafią zaskoczyć. Bohaterowie popularnych programów typu bikini reality w prawdziwym życiu niejednokrotnie łączą się w pary z osobami, z którymi nie mieli większego kontaktu w programie albo nawiązują romanse z gwiazdami innych edycji. Zdarza się też oczywiście tak, że zakochują się w kimś spoza świata telewizji. Do grona „absolwentów” randkowego show, w których życiu uczuciowym zaszły ostatnio spore rewolucje, dołączył ostatnio Matt Starkowski z polsatowskiej „Wyspy Miłości”.

Kim jest Matt Starkowski?

Mieszkający na co dzień w Londynie Matt wystąpił w trzecim sezonie „Love Island”. 33-letni wówczas dyrektor firmy budowlanej był jednym z pięciu nowych kawalerów, którzy pojawili się w programie w ramach projektu o nazwie Casa Amor. Na tamten moment był singlem od dwóch lat. Mówił, że jego wymarzona partnerka powinna być kobietą „otwartą, zabawną i mądrą”. Chwalił się też znajomością języków obcych.

Podrywam dziewczyny po angielsku, po polsku, po niemiecku, a jak będą chciały, to po francusku. Jestem czarnym koniem - mówił o sobie.

Przypomnijmy, że pobyt przystojnego dewelopera na „Wyspie Miłości” nie trwał zbyt długo. Zakończył się bowiem wraz z ostatnim dniem projektu Casa Amor.

I już koniec mojej przygody! Mam nadzieję, że opalenizna będzie trwała dłużej niż mój czas na Wyspie... - napisał na Instagramie po opuszczeniu willi.

Matt z „Love Island 3” ma chłopaka

Od krótkiej, ale intensywnej przygody Matta w randkowym show Polsatu minął już niemal rok. Od tamtego czasu dużo się u niego zmieniło. W jego życiu pojawił się ktoś wyjątkowy – popularny influencer i youtuber z Wielkiej Brytanii, Carl Cunard. Na instagramowym profilu uczestnika „Love Island” można znaleźć ich wspólne zdjęcia z zagranicznych wyjazdów, m.in. z krótkiego urlopu w Portugalii czy z urodzinowej imprezy znajomego na Ibizie. W Sylwestra panowie postanowili potwierdzić przypuszczenia internautów i oficjalnie ogłosić, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń.

Nie mogłem wymarzyć sobie lepszego startu w Nowy Rok - napisał Matt pod zdjęciem ze znanym w sieci trzydziestolatkiem z ich końcoworocznego wypadu na Wyspy Kanaryjskie.

Znacznie bardziej wylewny okazał się jego ukochany.

Zobacz także:

Za mój najlepszy rok w życiu! W końcu otrzymałem klucze do mojego pierwszego domu, kupiłem wymarzone auto, przeżyłem niezapomniane chwile z najlepszymi przyjaciółmi, poznałem miłość mojego życia, a moja kariera rosła w siłę - napisał Carl na swoim profilu, który obserwuje przeszło 700 tysięcy użytkowników serwisu Instagram.

Życzymy szczęścia!

Zdjęcia Matta i jego chłopaka znajdziecie w naszej galerii.