Na torebki od tej rodzimej marki trzeba czekać miesiącami. Ale warto! Wiedzą to jej wierne klientki, które mają w swojej kolekcji przynajmniej kilka modeli. Zofia Chylak to już od kilku lat jedna z najpopularniejszych polskich projektantek. Swoją pozycję ugruntowała ponadczasowym designem i jakością wykonania. Do tego stopnia, że projekty Chylak można kupić na międzynarodowej luksusowej platformie Net-a-Porter. W gronie fanek talentu Zofii są także zagraniczne influencerki oraz gwiazdy. Z torebkami Polki pokazywały się już ikona stylu Alexa Chung czy aktorka Felicity Jones, która również należy do grona najlepiej ubranych aktorek. Teraz w tym zacnym towarzystwie znalazła się też zawsze świetnie wystylizowana Lucy Boynton, m.in. gwiazda filmu „Bohemian Rhapsody” w reżyserii Bryana Singera, na planie którego poznała swojego obecnego chłopaka, Ramiego Maleka.

8 małych torebek na ramię od polskich marek, które pomieszczą wszystkie Wasze najpotrzebniejsze rzeczy!

Lucy Boynton z torebką Zofii Chylak. Który model wybrała aktorka?

Aktorka, którą już niebawem zobaczymy w roli Marianne Faithfull, muzy Rolling Stonesów, uzupełniła jedną ze swoich ostatnich stylizacji w model Vintage Clasp Bag pochodzącą z najnowszej kolekcji Zofii Chylak. Torebka ta dostępna jest w sześciu różnych wersjach. Wykonana jest np. ze skóry tłoczonej we wzór plecionki w kolorze czarnym, skóry pytona w kolorze brązowym czy z brązowej błyszczącej skóry tłoczonej we wzór skóry krokodyla. Posiada metalowe zapięcie w kolorze jasnego złota, wewnętrz dwie komory oraz kieszonkę zamykaną na suwak, a z przodu ręcznie wybity złoty stempel z numerem serii. Bo należy wiedzieć, że każda torebka Zofii Chylak to unikat, stąd długi czas oczekiwania na zamówienie.

Model Vintage Clasp Bag, z którym pojawiła się Lucy Boynton, kosztuje 1950 zł i jest aktualnie w ofercie sklepu internetowego Zofii Chylak. Ale w każdej chwili może się to zmienić, zwłaszcza po tym, jak jego posiadaczką okazała się aktorka. Dlatego jeśli wpadł wam w oko, radzimy pospieszyć się z zakupem!