Premiera nowego sezonu Lucyfera, a właściwie drugiej części piątego sezonu hitowego serialu coraz bliżej. Co wydarzy się w nowych odcinkach? Twórcy produkcji zdradzili pewne szczegóły na temat fabuły, obsady i nie tylko. Ujawnili również datę premiery, poza tym w sieci można obejrzeć oficjalny zwiastun. I jedno jest pewne: będzie się działo. Oto wszystko, co warto wiedzieć o serialu Lucyfer 5B

Lucyfer 5B – fabuła

Wiele wskazuje na to, że druga część piątego sezonu Lucyfera będzie bardzo (a może nawet najbardziej) emocjonująca ze wszystkich. A to dlatego, że fanki oraz fani produkcji będą mogły / mogli poznać nareszcie Boga. Jak się okazuje, ojciec Lucyfera, Amenadiela i Michała będzie chciał przejść na emeryturę. A co za tym idzie: będzie musiał znaleźć godnego następcę. Możemy się więc spodziewać, że bracia, którzy kompletnie różnią się od siebie, mają odmienne podejście do życia i ludzi, zrobią wszystko, aby zająć jego miejsce w raju. 

Z trailera, który znajdziesz w dalszej części artykułu, wynika, że w sezonie 5B twórcy serialu skupią się właśnie na relacji, jaka łączy Lucyfera, Amenadiela i Michała z ich ojcem. Możemy się więc spodziewać się sporego zamieszania na ekranie. Mimo to główny bohater (na szczęście!) nie zrezygnuje z pracy w policji. To znaczy, że nadal będzie pomagał Chloe Decker w rozwiązywaniu spraw i zagadek kryminalnych

 

 

Lucyfer 5B – obsada 

Wiemy już, że w sezonie 5B po raz kolejny będziemy mogły i mogli oglądać Toma Ellisa w rolach Lucyfera i Michała – jego brata bliźniaka (który prawdopodobnie znowu spróbuje mu zaszkodzić), Lauren German jako detektywkę Chloe Decker, D.B. Woodside’a, czyli serialowego Amenadiela i Lesley-Ann Brandt, która gra Maze. Rachael Harris powróci jako dr Linda, z kolei Kevin Alejandro ponownie wcieli się w postać Dana Espinozy. Do obsady dołączy natomiast Dennis Haysbert. 66-letni aktor, którego możesz kojarzyć z takich produkcji jak Snajper-Widmo, 24 godziny czy Czekając na miłość, zagra Boga. Czyli ojca Lucyfera, Amenadiela oraz Michała. Jak poradzi sobie w tej roli? Tego dowiemy się już niebawem. 

Lucyfer 5B – zwiastun

Pod koniec kwietnia 2021 roku do sieci trafił (długo wyczekiwany) zwiastun Lucyfera 5B, dzięki któremu poznałyśmy / poznaliśmy kolejne szczegóły. W trwającym niewiele ponad dwie minuty filmie widzimy głównych bohaterów oraz bohaterki, na czele z Lucyferem, Chloe, Mazikeen, Amenadielem, Lindą oraz Danem. Nie brakuje także nowych postaci, np. Boga i całej armii aniołów albo innych – pozaziemskich istot, z którymi bracia będą musieli prawdopodobnie współpracować, aby zastąpić ojca w jego roli. 

Zobacz także:

 

 

Lucyfer 5B – data premiery

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich fanek oraz fanów serialu Lucyfer. Nowe odcinki pojawią się na platformie Netflix jeszcze w tym miesiącu, a konkretnie 28 maja 2021 roku. Zapisz tę datę w kalendarzu i przygotuj się na kilku (bądź kilkunastu) odcinkowy maraton z ulubionymi bohaterami, jak również bohaterkami. 

 

 

Lucyfer 5B – gdzie oglądać?

Gdzie będzie można obejrzeć nowe odcinki Lucyfera? Spieszymy z odpowiedzią. Sezon 5B będzie dostępny jedynie dla subskrybentek i subskrybentów Netflixa. Warto wspomnieć, że na popularnej platformie streamingowej dostępne są także poprzednie serie hitowego serialu. Być może to dobry pomysł, by powrócić do starszych odcinków i nieco odświeżyć sobie pamięć?