Dwa dni temu Łukasz Jakóbiak na swoich oficjalnych kanałach social mediowych napisał, że jedno z jego największych marzeń się spełniło i jedzie do Los Angeles wziąć udział w popularnym programie Ellen DeGeneres. Napisał to w taki sposób, że 90% osób uwierzyło w to, że popularny bloger naprawdę leci spotkać się ze swoją idolką. Przyznajemy, my także w to nie wątpiliśmy - w końcu Jakóbiak już wielokrotnie pokazał, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.

ŁUKASZ JAKÓBIAK WYSTĄPI U ELLEN DEGENERES >>>

Dziś wszystko wyszło na jaw i autor programu na YouTubie "20m2" wcale nie spotkał się z popularną na całym świecie Ellen, a wykorzystał jedno z narzędzi motywacyjnych po to, aby jego marzenie w końcu stało się rzeczywistością i mógł zasiąść twarzą w twarz ze swoją idolką.

"Moim marzeniem jest być gościem u ELLEN Degeneres w Los Angeles. Wizualizacja jest najsilniejszym narzędziem motywacyjnym. Postanowiłem stworzyć projekt wizualizacja level up. Jeśli znasz ELLEN opublikuj link na jej fanpage'u, wstaw go na swoją stronę i prześlij każdemu (dziennikarzowi, bloggerowi, vloggerowi) kto mógłby sprawić, że dotrze ono do Ellen - napisał pod filmem na YouTube"

 

Przy okazji Jakóbiak postanowił wypromować swój najnowszy produkt "Lucas Jakobiak Be Awesome", czyli pozwoli mu dotrzeć ze swoimi wykładami motywacyjnymi do ludzi na całym świecie. Jak czytamy w informacji zamieszczonej na profilu na YT: kanał jest tłumaczony na kilkanaście języków. Wystarczy włączyć tłumaczenie w ustawieniach.

Czy czujecie się oszukani, czy zmotywowani do spełniania swoich największych, często mało realnych marzeń?