Rok 2022 ogłaszamy w GLAMOUR rokiem aktywizmu. Będziemy pisać o ważnych sprawach.  Tematem przewodnim styczniowego wydania jest ciało. O relacji z nim opowiada gwiazda naszej okładki Ewa Farna, bohaterki artykułów i nasze redaktorki. Zobacz, co jeszcze znajdziesz w najnowszym numerze naszego magazynu.

fot. Dawid Klepadło

6 powodów, dla których warto kupić lutowe wydanie GLAMOUR

1.    Gwiazda okładki Ewa Farna zdradza szczegóły nowej, wydanej po siedmiu latach bardzo zaangażowanej płyty, szczerze opowiada, w czym pomogła jej terapia, jakie relacje łączą ją z innymi kobietami z branży, dlaczego my, dziewczyny, powinnyśmy się wspierać i kiedy warto mówić: nie.


2.    Jak wygląda zdrowe ciało? Każde inaczej. Kiedy można komentować wygląd innych ludzi? Najlepiej nigdy. Nie oceniaj, nie krytykuj. Słowa mają wielką moc, czasem bolą bardziej niż czyny, o czym pisze Joanna Winiarska.


3.    Sober influencerki – dziewczyny, które na Instagramie otwarcie mówią o swoim uzależnieniu i promują trzeźwy tryb życia. Bez alkoholu, za to z dużym wglądem w siebie.


4.    Maja Naskrętska, szefowa mody Glamour, typuje pięć rzeczy, które nie wyjdą z mody przez następne sezony. Eko skóra, swetry na imprezę, kolorowe torebki – co wybierasz?


5.     „Zaczęłam swoje życie dopiero jako nastolatka”. Przybliżamy postać Hunter Schafer, gwiazdy serialu „Euforia. Transpłciowa aktorka i aktywistka swoim pięknem i wrażliwością zachwyca świat mody i kina oraz tysiące widzów. 

Zobacz także:


6.    Zawód: aktywista. Kim są ludzie, którzy chcą zmieniać świat? Dlaczego tak bardzo ich potrzebujemy? I czy każdy może być aktywistą? Angelika Kucińska pyta o to socjolożkę dr Justynę Pokojską.

 

Nowy numer magazynu GLAMOUR kupicie w najlepszych salonach z prasą i na stronie kultowy.pl.