W lutowym numerze inaugurujemy Rok Przyszłości. To hasło będzie towarzyszyć nam przez cały 2023. Jak pisze we wstępniaku redaktor naczelna Glamour, Katarzyna Dąbrowska, wraz z ekspertkami i ekspertami chcemy zanurkować w przyszłość, poznać ją, odkryć, zrozumieć. Będziemy dyskutować o przyszłości przyrody, relacji międzyludzkich, nauki, pracy, mody i wielu innych obszarów życia, które są ważne dla każdej i każdego z nas. Ale jak zawsze, nie zabraknie też ciekawych wywiadów, reportaży, nowości i porad ze świata mody i urody. Zobacz, co jeszcze czeka na ciebie w nowym wydaniu GLAMOUR.

6 powodów, dla których warto kupić nowy numer GLAMOUR

1.    Przyszłość to my. O wyzwaniach, obawach, nadziejach, tych osobistych i globalnych opowiadają m.in. Iga Świątek, Ogi Ugonoh, Dziarma, Natasza Parzymies i aktywistki klimatyczne Dominika Lasota i Wiktoria Jędroszkowiak.

2.    Bohaterką naszej okładki jest zwyciężczyni tegorocznej edycji Top Model Klaudia Nieścior. Tylko u nas mówi o swojej niełatwej drodze na szczyt, marzeniach i planach.

3.    Czy czeka nas czas pokoju? Jest taka nadzieja, czym pisze Angelika Kucińska.

4.    Zimowe o(d)krycia, które ogrzeją i zostaną z nami do wiosny.

5.    Czy perfumy mają płeć? Odkryj najciekawsze nowości zapachowe ponad podziałami.

6.    Poznaj wSPAniałe adresy w sam raz na reset w duchu Polish city break.

Zobacz także:

Numer jest dostępny w sprzedaży od 25 stycznia z dwiema okładkami do wyboru. To wydanie kupisz w cenie podstawowej – 9,99 zł lub w wersji kosmetykiem: odżywczym malinowym szamponem w kostce marki Soap for Globe w cenie 16,99 zł.