Popularny format Polsatu wiosną 2019 roku wraca na antenę. 9. już edycja Tańca z gwiazdami. Dancing with the stars za każdym razem przyciąga przed ekrany telewizorów wielu widzów, dlatego stacja zdecydowała o nakręceniu kolejnej. Im bliżej premiery, tym większe emocje w związku z uczestnikami. Producenci za każdym razem pilnie strzegą tej tajemnicy, stopniowo ujawniając kolejne nazwiska. Oprócz aktorów i piosenkarzy, coraz częściej w programie występują gwiazdy internetu. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że blogerka, którą na Instagramie obserwuje prawie 600 tysięcy użytkowników, wystąpi w tanecznym show. Zarówno stacja, jak i Tamara Gonzalez Perea, znana jako Macademian Girl w rozmowie z serwisem Plejada potwierdziła swój udział w Tańcu z gwiazdami 2019.

„Big Brother” wraca na antenę po 11 latach! Kiedy obejrzymy nową edycję reality show? >>>

Macademian Girl dołączyła do uczestników Tańca z gwiazdami 2019

Tamara Gonzalez Perea wyróżnia się na tle polskiej blogosfery odważnymi, kolorowymi stylizacjami. Jakiś czas temu blog Macademian Girl stał się portalem, na którym możecie znaleźć wpisy na różne tematy: od porad, jak przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną po zestawienia modnych outfitów na każdą okazję. 29-latka jest także współprowadzącą Pytanie na śniadanie, a Taniec z gwiazdami 2019 nie będzie pierwszym programem z jej udziałem. W 2016 roku znalazła się w finale Agenta produkcji TVN. Czy w tanecznym show również dojdzie tak daleko? O tym przekonamy się już niedługo, ale biorąc pod uwagę to, że taniec jest jednym z jej hobby (niedawno podzieliła się na Instagramie zdjęciem z zajęć pole dance, czyli tańca na rurze) może być silną konkurencją dla pozostałych uczestników.

Taniec z gwiazdami 2019 – lista uczestników

Macademian Girl jest piątą uczestniczką, którą ujawnili producenci Tańca z gwiazdami 2019. Oprócz niej o Kryształową Kulę powalczą trener Daniel Kuczaj, znany na Instagramie jako Qczaj, a także Mister Polski, Jakub Kucner. Polsat potwierdził również udział Justyny Żyły, byłej żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły, która po rozwodzie mocno uaktywniła się w mediach społecznościowych. W programie pojawi się również niedowidząca biegaczka Joanna Mazur. Czekamy z niecierpliwością na kolejne ogłoszenia! Będziecie oglądać Taniec z gwiazdami 2019?