Maciej Musiał, czyli jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia w Polsce, bardzo dba o swoją prywatność. Mimo to jego fanki oraz fani doskonale wiedzą, jak ważny jest dla niego dziadek. Łączy ich niesamowita więź. Ostatnio gwiazdor takich produkcji jak m.in. „Rodzinka.pl”, „1983” czy „Klangor” odwiedził ukochanego dziadka, by świętować jego urodziny. Przy okazji opublikował kilka zdjęć na swoim profilu na Instagramie. Nie zabrakło wśród nich uroczych kadrów sprzed lat – sprawdźcie. 

Maciej Musiał pokazał urocze zdjęcia z dziadkiem

W ubiegły wtorek (29 marca) Marian Markiewicz, bo właśnie tak brzmi nazwisko dziadka Macieja Musiała, obchodził 98. urodziny. Dzięki zdjęciom, które z tej okazji pojawiły się na (śledzonym przez ponad 500 tys. osób) profilu aktora na Instagramie, dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy się jak panowie celebrowali ten dzień. Pojawiły się urodzinowe akcesoria, na czele z kolorowymi czapeczkami, a także tort ze świeczkami. Wszystko wskazuje na to, że kameralne przyjęcie urodzinowe się udało. 

29.03.1924 – napisał Maciej Musiał na Instagramie. Warto dodać, że pod wspomnianymi już fotografiami pojawiło się wiele komentarzy z życzeniami dla pana Mariana. Wśród nich kilka słów (i / lub emotikonek w kształcie serca) od Jakoba Kosela, Vanessy Alexander, Zosi Nowak oraz Piotra Zioły. My również życzymy wszystkiego najlepszego!  

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.