Festiwal Filmowy w Cannes trwa w najlepsze. Jesteśmy niezwykle dumne, że na tym prestiżowym wydarzeniu nie brakuje również polskiej reprezentacji. Niedawno na czerwonym dywanie zachwyciła Anja Rubik, parę dni później we francuskim kurorcie pojawił się również Maciej Musiałowski, który na festiwal przybył z Małgorzatą Szumowską. Zobaczcie, jak się prezentowali.

Maciej Musiałowski zachwycił w Cannes

Wczoraj na czerwonym dywanie prestiżowego wydarzenia filmowego w Cannes znowu mogłyśmy i mogliśmy zobaczyć polską reprezentację. Pojawili się tam Maciej Musiałowski i Małgorzata Szumowska. Trzeba przyznać, że to niezwykle mocny duet.

Aktor i reżyserka pochwalili się obecnością na festiwalu na swoich Instagramch, gdzie wrzucili kilka wspólnych zdjęć i filmików. 29-latek miał na sobie spektakularną czarną kreację bez rękawów, która odkrywała mu całe plecy. Specjalnie dla niego została ona zaprojektowana przez Gosię Baczyńską. Zdecydowanie jesteśmy fankami tej stylizacji. Gwiazdor wyglądał wspaniale. Razem z nim zachwyciła także Szumowska, która postawiła na równie elegancką sukienkę z rozcięciem po boku od Magdy Butrym. Dobrała do niej klapki na szpilce. Zarówno Maciej, jak i Małgorzata wyglądali naprawdę przepięknie.

Zobaczcie wspólne zdjęcie tego duetu poniżej.

musialowskimaciej / instagram

Maciej Musiałowski niczym Timothée Chalamet. Amerykanin był inspiracją jego stroju?

Nie da się nie zauważyć podobieństwa między stylizacją Maćka a jednym z looków Timothée’go Chalameta, który aktor miał na sobie podczas zeszłorocznego Festiwalu Filmowego w Wenecji z okazji premiery filmu „Do ostatniej kości”. Aktor o amerykańsko-francuskich korzeniach postawił wtedy na czerwony kombinezon autorstwa Haidera Ackermanna – również bez rękawów i bez pleców. Wtedy o jego stroju mówił i pisał cały świat. Wygląda na to, że Musiałowskiemu również się spodobał.

fot. Maria Moratti / Getty Images

Zobacz także:

Gratulujemy młodemu aktorowi zaproszenia do Cannes i czekamy na więcej zdjęć z festiwalu!