Pamiętacie zeszłoroczną kolekcję Macieja Zienia dla sieci sklepów Biedronka, w której znalazły się szlafrok, domowe kapcie, ręczniki, kosmetyczki i dywaniki łazienkowe? Stąd linia nosiła nazwę Home&Spa by Maciej Zień i cieszyła się sporą popularnością. Czego zasługą były na pewno bardzo przystępne ceny - za najdroższą (szlafrok) trzeba było zapłacić 99 zł. Nic dziwnego, że Biedronka postanowiła kontynuować współpracę z jednym z najpopularniejszych polskich designerów i już niebawem, bo 23 listopada w ofercie supermarketów pojawi się linia skórzanych akcesoriów zaprojektowanych przez Zienia. Będą to wykonane ze skóry torebki, portfele, paski i rękawiczki, dostępne w takich kolorach, jak pudrowy róż, czerń, granat czy złoto. 

Ceny? Podobnie, jak poprzednio, są naprawdę atrakcyjne. Torebkę, zarówno tą wykonaną ze skóry saffiano, jak i w wersji pikowanej, kupimy za 169 zł. Z kolei portfel, także dostępny w trzech wariantach (pikowany, ze skóry gładkiej i saffiano) dostaniemy za 129 zł, rękawiczki za 69,90 zł, a pasek za 59,90 zł

Moja specjalnie zaprojektowana kolekcja pokazuje kobietom, że każda z nich zasługuje na perfekcyjnie wykonany element galanterii, który podkreśli jej indywidualny styl - mówi Maciej Zień. 

Skusicie się na coś?