Film biograficzny o Madonnie: co, gdzie, kiedy?

Choć tytuł filmu, podobnie jak termin rozpoczęcia zdjęć, wciąż jest nieznany, prace nad produkcją powoli nabierają tempa. Wiemy, że ma powstać dla studia Universal. Znając życiorys tej wyjątkowej gwiazdy nie mamy najmniejszych wątpliwości, że będzie to pozycja wielowątkowa, obowiązkowa dla wszystkich fanów twórczości i przygód skandalistki! Czy jednak fakt, że sama Madonna jest współautorką filmu, to dobry znak? Uspokajamy.

(...) W centrum tego filmu znajdzie się muzyka. To muzyka i sztuka utrzymywały mnie przy życiu. Jest tak dużo nieopowiedzianych i inspirujących historii, ja najlepiej mogę je opowiedzieć - przyznała artystka w specjalnym oświadczeniu. 

Z ciekawostek, artystka ma doświadczenie w tym obszarze. Biografia ta będzie bowiem trzecim filmem wyreżyserowanym przez Madonnę („Mądrość i seks" z roku 2008 i „W.E. Królewski romans" z roku 2011). Autorka scenariusza, Diablo Cody, jest natomiast zdobywczynią Oscara za scenariusz filmu „Juno". Kobiety znają się od lat, współpracowały już wcześniej przy filmie „Ich własna liga" z 1992 roku. Trzeba przyznać, że ten duet brzmi naprawdę obiecująco. Nie możemy doczekać się efektów!

Madonna: kto zagra w filmie?

Zupełnie nie dziwi fakt, że najpopularniejsze dziś gwiazdy marzą o zagraniu głównej roli w filmie artystki. To drzwi do ogromnej kariery. Charyzmatyczna, wyrazista i, bez wątpienia, oryginalna postać Madonny - wcielenie się w nią to dla wielu osób idealna okazja, żeby zademonstrować wachlarz swoich aktorskich umiejętności. 

Wśród gwiazd ubiegających się o główną rolę znalazły się między innymi aktorki z serialu „Euforia" - Sydney Sweeney i Barbie Ferreira oraz Julia Garner z serialu „Ozark" czy głośnego hitu Netflixa, „Kim jest Anna?"