To wymagało dużej odwagi. Od obu stron. Tak duże marki jak Reserved (bo o nich właśnie chodzi) rzadko dają komukolwiek zupełnie wolną rękę. Maffashion też nie miała łatwego zadania. Po raz pierwszy zrealizowała tego typu projekt. I od razu na ogromną skalę. Być jednocześnie modelką, dyrektor kreatywną i stylistką to wielka odpowiedzialność. Blogerce należy się więc szacunek. Ale w końcu kto nie ryzykuje, nie pije szampana, a za tę kampanię, spokojnie można wznieść toast.

Jak doszło do współpracy? W tym sezonie w Reserved znajdziesz kapsułową kolekcję Desert Storm. To moda festiwalowa, a na niej Julia Kuczyńska (bywała już na takich imprezach jak Coachella, Burning Man i dziesiątkach innych) zna się jak mało kto. To dlatego marka zaprosiła ją do współpracy. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę, bo Julia, chociaż trochę denerwowała się, że nie sprosta zadaniu, od razu wiedziała jaki efekt chce uzyskać. I go uzyskała.

Najmodniejsze jednoczęściowe kostiumy kąpielowe na lato 2018 >>>

Udało się, sesja jest super i kolekcja też. Jest dosyć nietypowo jak na festiwalowy klimat. I wspaniale, bo mamy już dosyć frędzli i printu a'la bandana. Dżinsowe total looki i dresowe komplety, to zupełnie co innego.
 

Co najbardziej nam się podoba?
 

1. Ulubione zdjęcie

Zdecydowanie to na skale. Julia ma na nim szerokie pomarańczowe dżinsy i krótką kurtkę w tym samym odcieniu.
 

2. Ulubiona stylizacja

Biały ortalionowy dres z czarnym nadrukiem na nogawkach i rękawach. Sztos.
 

3. Ulubione akcesorium

No raczej, że czarne klapki z napisem JET LAG. Nie tylko dla jetsetterki. Na wakacje w sam raz.
 

4. Absolutny must have

Metaliczny plecak i bawełniana bluza nude ze sznurowaniem. Można nosić w komplecie.
 

5. Mały sekret

Jeden z looków z kolekcji, zobaczycie na naszej czerwcowej okładce. 18 maja w kioskach.


Zobacz także: 10 hitów z najnowszej kolekcji Reserved Re.Design >>>